Korkmaz’dan İlçe Müftüsüne ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın eçtiğimiz gün gerçekleştirdiği ziyarette İlçe Başkan Yardımcıları Sefer Yazıcı, Erkan Bakıroğlu ve İlçe Yö...

BÜYÜT

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Korkmaz’ın eçtiğimiz gün gerçekleştirdiği ziyarette İlçe Başkan Yardımcıları Sefer Yazıcı, Erkan Bakıroğlu ve İlçe Yöneticisi Mehmet Kurt hazır bulundu. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İlçe Müftüsü Keşvelioğlu, düzenlenen nezaket ziyaretinden ötürü teşekkür etti.


BU YILIN TEMASI CAMİ VE GENÇLİK

Konuyla alakalı açıklamalarda Keşvelioğlu, bu yılki Camiler ve Din görevlileri Haftasının temasının Cami ve Gençlik olduğunu ve gençlerin içinde bulunduğu sıkıntıların giderilmesinde maddi ve manevi gelişimlerinde onlara camia olarak yardımcı olmaya hazır olduklarını da ifade etti. İlçe Başkanı Ali Korkmaz ise, İslam’ın yaşanmasında iki önemli unsurlarından birinin cami diğerinin din görevlileri olduğunu söyledi.

 

‘DİN GÖREVLİLERİNE BÜYÜL ÖNEM VERİLDİ’

Bu ikilinin cemiyet ve cemaat nezdinde çok önemli ve yeri olduğunu ifade eden Korkmaz, “Bu sebeple insanlık tarih boyunca ortaya çıkan bütün dinlerde, ibadethanelere ve din görevlilerine büyük önem verilmiştir. Günlük hayatımızda yaşayan dinlere baktığımız zaman mabetler insanların en vazgeçilmez kutsal mekanlarıdır” değerlendirmesinde bulundu.

23 Ekim 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR