Terzi: Gençliğimiz ecnebi kapılarında istikbalini aramayacak

BTP İzmit İlçe Gençlik Kolları ve Derince Gençlik Kolları arasında yapılan halı saha maçına BTP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Muharrem Can da katıld...

BÜYÜT

BTP İzmit İlçe Gençlik Kolları ve Derince Gençlik Kolları arasında yapılan halı saha maçına BTP Kocaeli Milletvekili Aday Adayı Muharrem Can da katıldı. BTP Kocaeli Gençlik Kolları Başkanı Ali Talip Terzi, her hafta bu tür etkinlikler düzenlediklerini katılmak isteyen gençlerin il ve ilçe teşkilatlarımıza gelmelerini istedi. Ayrıca Terzi, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş’ın Milli Ekonomi Modeli’ndeki gençlere yönelik projelerinden bahsetti. Türkiye’nin elindeki en önemli zenginlik olan gençliğimize, BTP iktidarında faizsiz uzun vadeli evlilik kredisi verileceğini söyledi.

Avrupa’nın en genç nüfusuna sahip olduğumuza dikkat çeken Terzi, şöyle devam etti: “Gençliğimiz, Türkiye’nin elindeki en önemli zenginliktir. Ne yazık ki bu gerçeğe rağmen yokluğun, işsizliğin ve eğitimsizliğin kucağına itilmiş, her türlü ecnebi tuzaklarına açık hale getirilmiştir. 

Bağımsız Türkiye Partisi, gençliğimiz için başlı başına projeler üreten tek partidir. Bu kapsamda isteyen her lise mezunu gençlerimiz, üniversiteye sınavsız alınacaktır. Tüm meslek lisesi ve üniversite mezunlarına iş garantisi verilecektir. Evlenme çağındaki gençlerimize faizsiz uzun vadeli evlilik kredisi verilerek, Türk aile yapısı korunacaktır. Kıymet bilen ve sorumluluk taşıyan BTP iktidarının elinde gençliğimiz, uğruna dünya savaşları verilen petrolden daha önemli hale gelecektir. 

BTP iktidarında, Milli Ekonomi Modeli projeleri ve Sosyal Devlet teziyle gençliğimiz hak ettiği tüm imkânlara kavuşacaktır. Gençliğimiz ecnebi kapılarında istikbalini aramayacak, eğitim hürriyetini de kendi vatanında doya doya yaşayacaktır” dedi.

03 Nisan 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR