Kocaelispor adına güzel şeyler olacak

Kocaelispor’da genellikle soyut kavramlar üzerinde durulduğunu ve bunun çok akıllıca bir şey olmadığını belirten Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehliva...

BÜYÜT

Kocaelispor’da genellikle soyut kavramlar üzerinde durulduğunu ve bunun çok akıllıca bir şey olmadığını belirten Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, “Somut şeylerle uğraşmalıyız” dedi.

GEREKEN AÇIKLAMALAR YAPILACAK
Körfez Belediye ve Körfezspor Onursal Başkanı Yunus Pehlivan, Körfezspor adının Kocaelispor FK olarak değiştirilmesi ve yepyeni bir kulüp oluşması konusunda görüşlerini aktarırken, ser verdi sır vermedi. Çarşamba günü kamuoyuna geniş çaplı bir açıklama yapacağını ve tüm soruları yanıtlayıp durumu netleştireceğini söyleyen Pehlivan, “Biraz daha sabredin, çok güzel şeyler olacak” dedi.

İKNA TURLARINI SÜRDÜRÜYOR
Kocaelisporluluk ruhuna vurgu yapan ve eski yapının devam etmesini isteyenleri ikna etmeye çabalayarak, kentteki bölünmüşlüğü gidermeye çalışan Yunus Pehlivan, kulislerde yapacaklarını anlatıyor ama çok kesin detaylar vermiyor. Kulislerde Kocaelispor FK’nın tesis merkezinin Körfezspor Tesisleri olacağı, maçların İsmetpaşa’da oynanacağı, teknik adam olarak Ahmet Yıldırım’ın devam edeceği, mevcut Kocaelispor’dan çok sayıda futbolcunun kadroda yer alacağı, amblemin ve forma renklerini değişmeyeceği öğrenildi.

KULÜP BİRLEŞMESİ MÜMKÜN DEĞİL
Bu arada birleşme konusunda da kesin açıklama yapan ve son noktayı koyan Yunus Pehlivan “İki kulübün birleşip tek bir kulüp olarak kurulması mümkün değil. Prosedür ve yasalar buna aykırı. Ancak biz kulübümüzün adını değiştirerek böyle bir formül uygulayabiliyoruz. Bunun iyi bilinmesi lazım. Körfezspor kulübünün adı, renkleri, amblemi değişecek ve Kocaelispor renkleri, amblemi kullanılacak” dedi.

28 Mayıs 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR