KOTO’nun yeni yönetiminde iki AKP’li var

Seçimlerini tamamlayan Kocaeli Ticaret Odası’nda Murat Özdağ başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda iki AKP’li bulunuyorKocaeli Ticaret Odas...

BÜYÜT

Seçimlerini tamamlayan Kocaeli Ticaret Odası’nda Murat Özdağ başkanlığında oluşturulan yeni yönetim kurulunda iki AKP’li bulunuyor

Kocaeli Ticaret Odası seçimleri tamamlandı. Meclis üyelerinin belirlenmesiyle başlayan süreç daha sonra yönetimin oluşturulmasıyla devam etti. En son meclis başkanlığı ve katip üyelikleriyle ilgili seçimler yapıldı. KOTO’da en büyük sıkıntı ise yönetimin oluşturulduğu seçimde yaşandı ve yönetime giremeyen Okan Oktay, meclis başkanlığı için aday oldu. Adnan Turan ise meclis üyeliğinden istifa etti. Bütün bunlar yaşanırken merak edilen bir başka ayrıntı ise yeni yönetimin siyasi duruşuydu. 11 kişilik yeni yönetim kurulunda siyasetle ilişkili iki isim bulunuyor. Bunlardan biri AKP Yönetim Kurulu Üyesi Semih Barış, diğeri ise yine AKP üyesi Zihni Yılmaz.

Hüseyin Akyol: 1972 doğumlu, KOÜ İnşaat Teknolojisi Mezunu. (Akyol Kuyumculuk İnşaat ve Yapı Malzemeleri Ticaret Pazarlama Limitet Şirketi) Siyasi bir geçmişi bulunmuyor.

Mehmet Coşan: 1964 doğumlu, ortaokul mezunu. (Başaran Nakliye Yapı Malzemeleri) Daha önceleri siyaset yaptığı partiyi açıklamak istemedi.

Murat Altun: 1978 doğumlu, makine mühendisi .(Nova Konut İnşaat Şirketi). Siyasi bir geçmişi bulunmuyor.

Mustafa Kurt: 1967 doğumlu, lise mezunu. (S.S. 5’nolu Şehir İçi Minibüsçüler ve Otobüsçüler Kooperatifi Eş Başkanı) Siyasi bir geçmişi bulunmuyor.

Semih Barış: 1973 doğumlu, lise mezunu. (Semih Gıda İnşaat Ticaret Limitet Şirketi) AKP Gölcük İlçe Yönetim Kurulu Üyesi.

Şahin Kaya: 1968 doğumlu, ortaokul mezunu. ( Kayadağ Gıda Ve Akaryakıt
Sanayi Ticaret Limitet Şirketi) Siyasi bir geçmişi bulunmuyor.

Tuncay Şengöz: 1966 doğumlu. Makine Mühendisi (Denge Mühendislik) Siyasi bir geçmişi bulunmuyor.

Yusuf Koçak: 1969 doğumlu, Elektronik Haberleşme Mühendisliği Yüksek Lisansına devam ediyor. (Sistem Bilgisayar) Siyasi bir geçmişi bulunmuyor.

Zihni Yılmaz: 1962 doğumlu, ODTÜ Makine Mühendisliği Mezunu. (Yılmaz Otomotiv Limited Şirketi / Zihni Yılmaz Sigorta Acentesi) Şuanda AKP üyesi.

21 Haziran 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR