Çetinkaya: Baş müşahitlerimiz ordudaki çavuş gibidir

Körfez’deki baş müşahitlerle toplantı yapan SP Genel Başkan Yardımcısı Tacettin Çetinkaya, “Baş müşahitlerimiz ordudaki çavuş gibidir. Sizin yapacağın...

BÜYÜT

Körfez’deki baş müşahitlerle toplantı yapan SP Genel Başkan Yardımcısı Tacettin Çetinkaya, “Baş müşahitlerimiz ordudaki çavuş gibidir. Sizin yapacağınız çalışmalar Milli Görüşü iktidara taşıyacaktır” dedi.

SP Genel Başkan Yardımcısı Tacettin Çetinkaya ve SP Körfez İlçe Başkanı Recep Sarıdoğan basın toplantısı düzenleyerek seçim çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Çetinkaya ve Sarıdoğan, toplantı sonrasında ilçedeki sivil toplum örgütlerini ve bazı işyerlerini ziyaret etti. Yoğun geçen günün akşamı ise baş müşahitlerle eğitim toplantısını yapıldı.

TEŞKİLATLARI TAMAMLADIK
Toplantıda konuşan Çetinkaya, “Kasım ayı il teşkilatları tamamlama ayımız oldu ve kasım ayının sonuna kadar il teşkilatlarını tamamladık. Aralık ayı ilçe teşkilatlarını tamamlama ayımız oldu ve aralık ayının sonuna kadar ilçe teşkilatlarını tamamladık. Ocak ayı mahalle ve köy temsilcilerini tamamlama ayımız oldu ve ocak sonuna kadar temsilcilerimizi tamamladık. Bunun sonucu olarak Kocaeli’de ocak ayında muazzam bir katılımla temsilciler toplantımızı icra etmiştik. Şubat ayı baş müşahitler ayı ve şuanda bütün Türkiye’de baş müşahitlerimizi eksiksiz tamamladık ve eğitim çalışmalarını sürdürüyoruz. Mart ayı da müşahitler ayı olacak her baş müşahidimiz müşahitleriyle beraber çalışmalarına hız kesmeden devam edecek” dedi.

AKP’YE ELEŞTİRİ
Baş müşahitlerimiz ordudaki çavuş gibidir diyen Çetinkaya, “Sizin yapacağınız çalışmalar Milli Görüşü iktidara taşıyacaktır. Gerçek işsizlik rakamları % 20’lerde, halkımız % 11’lerle kandırılıyor. Gelir dağılımı adil değil. Halkın üçte ikisi yoksulluk sınırında ve temel ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Bu ülkede üretim yok, istihdam yok, ihracat düşük, ithalat yüksek ve AKP 2023 vizyonu çiziyor. 12 sene daha bekleyin diyor. AKP 8 senede % 20 işsizlik üretti, 2023 e kadar ancak %50 işsizlik üretir.”diyerek AKP iktidarını eleştirdi.

21 Şubat 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR