Üzülmez’in Danışmanı Atalı, Konya’da sunum yaptı

Selçuk Üniversitesi tarafından 7-9 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenen spor bilimleri kongresinde “Belediye Stratejik Planlarında Spor Hizmetler...

BÜYÜT

Selçuk Üniversitesi tarafından 7-9 Kasım 2014 tarihleri arasında düzenlenen spor bilimleri kongresinde “Belediye Stratejik Planlarında Spor Hizmetleri” başlıklı sunum yapan Atalı, spor bilim camiasının da büyük ilgisini topladı.

Selçuk Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ile Spor Bilimleri Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği kongrede, Kartepe Belediyesini ve Kocaeli Üniversitesini temsil eden Atalı, sunumuyla belediyeler ve spor ilişkisini ortaya koyan örnek bir çalışma gerçekleştirdi.

Kartepe Belediyesi’nin ürettiği hizmetleri bilimsel desteklerle beraber daha etkin ve akılcı bir şekilde planlayarak kullandığına ve üniversitenin spor bilimine desteğini her zaman önemsendiğine değinen Atalı, Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in belediyeciliğin yanı sıra spor dünyasındaki etkinliği ve tecrübesi ile ortak çalışmalarımız neticesinde Kartepe ilçesine önemli kazanımlar sağlayacaklarına inandıklarını kaydetti.

13 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR