Hurdacılar Sitesi kurulacak

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hurdacılar Derneği ve Geri Dönüşümcüler Kooperatifi’ni ziyareti sırasında Hurdacılar Sitesi’nin tem...

BÜYÜT

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Hurdacılar Derneği ve Geri Dönüşümcüler Kooperatifi’ni ziyareti sırasında Hurdacılar Sitesi’nin temelinin bul yıl atılacağını söyledi.

Kocaeli Hurdacılar Derneği ve Geri Dönüşümcüler Kooperatifi Başkanı Recep Özgan ile yönetim kurulu üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nu misafir etti. Vezirçiftliği’nde bulunan dernek merkezinde gerçekleşen ziyarette Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ile AKP Başiskele İlçe Başkanı Mehmet Ustaoğlu, İl Genel Meclisi ve belediye meclisi üyeleri de hazır bulundu. Hurdacılar Sitesi ile ilgili açıklama yapan Başkan Karaosmanoğlu, “Esnafla birlikte güzel ve örnek bir Hurdacılar Sitesi hayata geçirme arzumuz var. Burada çeşitli ölçülerde iş yerleri bulunacak. Ayrıca sosyal donatıları da olacak” dedi.

TEMELİ ATILACAK
Yapılacak hazırlıkların ardından 2011 yılı içinde Hurdacılar Sitesi’nin temelini atmak istediklerini söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, “2012 yılında da Hurdacılar Sitesi’ni tamamlayarak, hizmete açmayı arzu ediyoruz. Sizin ve bizim çalışmamızla güzel ve örnek bir eserin ortaya çıkacağına inanıyorum. Bizim işimiz sorunlara çözüm üretmek” şeklinde konuştu. Başkan Karaosmanoğlu’nun ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren kooperatif başkanı Özgan da, sektörle ilgili bilgi aktardı. Özgan, Kocaeli’de hurdacılıkla uğraşan 150 iş yeri bulunduğunu, kooperatifin ise 100 üyesi bulunduğunu söyledi.

17 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR