Ellibeş: 300 Yataklı Öğrenci Yurdu projesini Gölcük’e kazandırıyoruz

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yapmış olduğumuz girişim ve ikili görüşmeler neticesinde Gölcük’te ihtiyaç duyulan Öğrenci yurdunun, Kredili...

BÜYÜT

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, yapmış olduğumuz girişim ve ikili görüşmeler neticesinde Gölcük’te ihtiyaç duyulan Öğrenci yurdunun, Kredili Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yapım çalışmalarının başlamış olmasının Gölcük için büyük bir kazanımdır dedi.

Düzağaç Mahallesi 17 Ağustos Kapalı Spor salonu arkasında Yaklaşık 3 dönümlük bir alan üzerine yapılacak olan 300 yataklı Öğrenci Yurdunun hafriyat safhasının çalışmalarını yerinde görmek üzere bir inceleme gezisi yapan Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkan Ellibeş, Gölcük’te yüksek öğrenimde okuyan ve yurt ihtiyacı en üst düzeyde olan Öğrencilerimizin bu yöndeki isteklerini, taleplerini ve yaşadıkları sorunları biliyoruz. Bu konunun çözüme acilen kavuşturulması amacıyla bir süredir devam eden görüşmelerimiz neticesinde önemli bir mesafe kat edilmiş olması mutluluk vericidir.

150 kız,150 Erkek Öğrencinin faydalanacağı toplam 300 yataklı Öğrenci yurdunun Gölcük’e kazandırılması yönündeki proje hayata geçirilmek üzere hafriyatına başlanılmış bulunuyoruz. Bu bölgedeki okuyan öğrencilerimizin yurt ihtiyaçlarına cevap verecek proje Gölcük’e ve Gölcük’te okuyan Öğrencilerimize hayırlı olsun dedi.

Başkan Ellibeş’in yapmış olduğu incelemelerinde kendisine Genel Koordinatör Nihat Abiş ve Başkan Yardımcısı Kemal Kahraman eşlik etti.

23 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR