Tarhan, derneklerin konuğuydu

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, Karamürsel ve Gölcük’te oda ve dernek ziyaretleri gerçekleştirdi. Tarhan, Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Tahsin Tarhan, Karamürsel ve Gölcük’te oda ve dernek ziyaretleri gerçekleştirdi. Tarhan, Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar ve örgüt mensupları ile birlikte Gölcük’te Bayburtlular ve Amasyalılar derneklerini, Karamürsel’de ise Şoförler ve Otomobiller Esnaf Odası, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Odası’nı ziyaret etti.

 

BAĞKUR SORUNU

Oda Başkanları, Türkiye’de orta direğin yok olduğunu, BAĞKUR ödemelerinde esnafın zorlandığını belirterek, borcu olan esnafın sağlık hizmetinden yararlanamadığını söyledi. Gölcük’teki ziyaretlerindeki dernek ziyaretlerinde Tarhan, yapılacak olan projelerinden söz etti. Tarhan şöyle konuştu: “Bugün devletin 250 bin liralık kiralık aracı var. Fakir Almanya’da 11 bin, yoksul Fransa’da 9 bin. Sadece ülkeyi değil, insanları da borçlandırdılar. Artık kanmayın ve bir kez ikaz edin” dedi.

 

“DÜRÜST İNSANLARIZ”

Ailesinin kendisine bıraktığı en büyük mirasın dürüstlük olduğunu dile getiren Tarhan, “Onlar ceplerini doldurdukları, çeşitli oyunlar çevirip ülkeyi borç batağına sürükledikleri için hesap sorulmuyor. Bu kirli siyasetin içinde ben dürüstlüğümü kanıtlamaya çalışıyorum” diye konuştu.

02 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR