Bu neyin tedirginliği!..

GERİLİM YARATTI Kocaeli Eğitim Vakfı Mütevelli Üyesi olan Avukat Veysi Yavuz önceki gün vakıf binasına gitmiş, üyelikten çekilmek ve halef olarak...

GERİLİM YARATTI

Kocaeli Eğitim Vakfı Mütevelli Üyesi olan Avukat Veysi Yavuz önceki gün vakıf binasına gitmiş, üyelikten çekilmek ve halef olarak da oğlu, Kocaelispor Kulüp Başkanı Bahri Yavuz'u gösterdiğini belirten dilekçeyi KEV Başkanvekili Zeynel Başlak'a teslim etmişti. Bu girişim, KEV içindeki bazı üyelerde tedirginlik, küçük bir azınlıkta da gerilim yarattı. 

 

HER ŞEY AÇIK ASLINDA 

Mayıs Ayı'ndaki KEV Olağan Genel Kurulu'nda başkan adayı olmak için kolları sıvayan Bahri Yavuz'un bunu yapmaktaki tek gayesinin Kocaelispor'un geleceğini kurtarmaktan başka hiç bir şey olmadığı net bir şekilde bilinirken, Yavuz, başkanlığa gelirse ömrünün sonuna kadar o koltukta oturmayacağını da sık sık dile getiriyor.  

 

GEÇİCİ BİR SÜRE İÇİN

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu'nun, KEV Tesisleri'nin de içinde yer aldığı arazinin imarını, Sefa Sirmen'in başkanlığını yaptığı ya da "Dışarıdan koordine ettiği" bir yönetim olduğu sürece değiştirmeyeceği kapı gibi duruyor. Hal böyle olunca da 2 yıldır Yeşil Siyahlı camiaya ve halka verdiği güvenle Kocaelispor'un partiler üstü bir kurum olduğunu ispatlayan Başkan Yavuz, -Geçici bir süre için- KEV yönetimine talip olmayı düşünüyor. 

 

DERDİMİN NE OLDUĞU BİLİNİYOR

Bahri Yavuz konu ile ilgili olarak net konuştu ve heyette büyüklerine en küçük bir saygısızlık yapmayı düşünmediğini belirterek şu şekilde konuştu. "Daha önce de üzerinde durdum. KEV Mütevelli Üyeleri bu kentin mihenk taşlarıdır. Her birinin, bu şehir ve Kocaelispor'un geçmişinde ayrı birer yeri vardır. Benim derdim, KEV'in başkanlığını ömrümün sonuna kadar yapmak değil. Zaten bana yalvarsalar da bunu yapma şansım, dahası lüksüm yok. Ama Kocaelispor'u düşünmek, kulüp başkanı olarak en doğal hakkım. 

 

DURAN BAHRİ'Yİ İZMİT KOVALASIN!..

Hiç bir Mütevelli üyemize en küçük bir saygısızlık yapma düşüncesinde asla olmam. Beni tanıyanlar da bunu çok iyi bilir zaten. Ancak bilinen bir gerçek var. O da Kocaelispor'un kurtuluşunun, şu anki mevcut durumda Kocaelispor Tesisleri olduğu. Bunun için gereken yol da hazır. Arazinin imarı değiştiği ve gereken katkı Kocaelispor'a sağlandığı an kenara çekileceğim. Bu iş 1 yılda mı bitti..? 366. gün ben yokum. 15 günde mi bitti..? 16. gün orada duran Bahri'yi İzmit kovalasın!.. Erdem ÖVÜÇ

15 Nisan 2016 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Ertuğrul - Korkmaya gerek yok verin tesisleri Kocaelisporumuza vakfınız sizin olsun.Bahri başkan seni seviyor,destekliyoruz.Kev başkanlığı sana yakışır.

Yanıtla . 0Beğen 15 Nisan 15:20
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR