Kandıra’da Turizm Master Planı

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ı Kandıra’nın fotoğrafını çekerek, gelen yazlıkçılarla ve sahil bölgesindeki turizm işletmeciler ile anket yaptı. TOPL...

BÜYÜT

Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’ı Kandıra’nın fotoğrafını çekerek, gelen yazlıkçılarla ve sahil bölgesindeki turizm işletmeciler ile anket yaptı.


TOPLANTIYA YOĞUN KATILIM

Çalışmalar sonucunda; Kandıra Kaymakamlığı, Kandıra Belediyesi, MARKA öncülüğünde 22 Ağustos 2014 tarihinde Kerpe Verd Otel’de “Kandıra İlçesi, Turizm Master Planı Odaklı Grup Toplantısı” yapıldı. Toplantıya; Kandıra Kaymakamlığı, Kandıra Belediyesi, Kocaeli Büyükşehir Şehir plancıları, İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Turizm dernekleri, Marka yetkilileri ve iş yeri sahipleri katılım sağladı.

Toplantı gündeminde bölge içinde ulaşım, altyapı, konaklama yerleri turizm etkileri, turizm varlıklarının geliştirilmesi ve tanıtılması gibi konular yer aldı.

Doç. Dr. Mehmet Kaşlı ve Doç. Dr. M. Oğuzhan İlban tarafından sunum yapılarak Kandıra’nın turizm ile ilgili sıkıntıları masaya yatırıldı ve toplantı soru cevap şeklinde sona erdi.

25 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR