Kadın kollarının ilk ziyareti Doğan’a

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaret etti. Eki...

BÜYÜT

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ziyaret etti. Ekim ayı başında yapılan kongrede göreve geldiklerini belirten Aysel Demirtaş “Tanışma ve nezaket amaçlı ilk ziyaretimizi İzmit Belediyesine gerçekleştirdik. Belediye Başkanımız Dr. Nevzat Doğan ile birlikte uyum içerisinde çalışarak başarılı işler gerçekleştireceğiz” dedi.
 
AYLIK RAPOR İSTENECEK
Yapılacak faaliyetler hakkında Başkan Doğan’a bilgi veren Aysel Demirtaş “Bu hafta içerisinde mahalle temsilcilerimizle ilk toplantımızı gerçekleştireceğiz. Toplantıda temsilcilerimizden her ay düzenli bir şekilde mahallelerinde yaptıkları çalışmaların aylık raporlarını isteyeceğiz. Ayrıca komisyonlarımızı da oluşturduk ve tüm üyelerimize görevler verdik. Şu anda hiç boş üyemi bulunmuyor. Herkesin yapacak işi var. Aktif, dinamik yüksek bir tempo ile genel seçimlere hazırlanacağız” şeklinde konuştu.
 
ÇITA YÜKSELECEK
İlk ziyaretin kendisine yapılmasını anlamlı bulduğunu ve memnun olduğunu belirten İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan da “Partinin kurucularından ve milletvekilliği yapmış biri olarak partimizin teşkilatlarını her zaman önde tutuyoruz. Teşkilatımızın güçlü olması bizim güçlü olmamızdır. Sizleri samimi, istekli ve heyecanlı gördüm. Çıtayı yükselteceğinize ve çok başarılı bir dönem yaşayacağına inancım tamdır” dedi. Ziyarette İzmit Belediyesi Meclis Üyesi İbrahim Elgin de hazır bulundu.

14 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR