Alikahya’da miting gibi açılış

  AKP İzmit İlçe’nin mahallelerdeki irtibat bürosu açılışları Alikahya ile devam etti. Büyük coşkuya sahne olan açılışa yaklaşık 2 bin kişi katıldı. A...

 

AKP İzmit İlçe’nin mahallelerdeki irtibat bürosu açılışları Alikahya ile devam etti. Büyük coşkuya sahne olan açılışa yaklaşık 2 bin kişi katıldı. Alanda toplanan vatandaşlar attıkları sloganlarla Başbakan Erdoğan ve belediye başkanı Nevzat Doğan’a destek verdi. Törene partinin ileri gelenleri de katıldı. Atatürk Mahallesi’ndeki büro açılışına Çevre ve Orman eski Bakanı Osman Pepe, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, ilçe başkanı Ali Korkmaz, partililer ile vatandaşlar katıldı.

 

HİZMETLER SÜRECEK

Törende konuşan ilçe başkanı Ali Korkmaz, Alikahya’daki coşkunun bütün ilçeyi sardığını söyledi. Başkan Korkmaz, 13-0 yapacaklarını söyledi. İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ise, “Alikahya’mızı hiçbir şeyden mahrum etmedik. Onlar çöp fabrikasını layık gördü, biz arenalara layık gördük. Yeni dönemde büyük projelerimiz olacak” dedi.

 

ALİKAHYA YILDIZ

GİBİ PARLAYACAK

Halkın derdi ile dertlendiklerini söyleyen Doğan, “Biz İzmit’i daha güzel bir ilçe inşa etmeye hazırız. Yıldızı sürekli parlayan bir Alikahya hedefliyoruz. Önceliğimiz ulaşımdaki sorunları gidermektir. Dersimize çok iyi çalıştık. Şimdi sizler karne vereceksiniz” diye konuştu. Milletvekili Zeki Aygün de, milleti aldatarak siyaset yapmadıklarını ve halkın bunun karşılığını oy olarak geri verdiğini söyledi.

 

MATEMATİK ÖZÜRLÜLER

Son olarak konuşan eski Bakan Osman Pepe ise, CHP’li Sefa Sirmen’e çattı. İzmit’te 10 puan önde olduklarını söyleyen Sirmen, “İş vaat ettiği gençleri seçimden sonra işten çıkardı. Koltuk sevdasından vazgeçmediğiniz zaman her şey değişiyor. CHP matematik özürlü. Bunların yanında millet yok. Onlarla, milletin istikameti çok farklı” ifadelerini kullandı.

 

HODRİ MEYDAN

Türkiye’nin gıpta edilen bir ülke haline geldiğini söyleyen Pepe, şöyle konuştu: “İşte bu Türkiye’yi hazmedemeyenler, seçimleri yerel seçim olmaktan çıkarttılar. Genel seçim ve referandum havasına soktular. Fakat biz hodri meydan diyoruz. Seçimleri kazanmak için, sadece heyecan yetmez, aşkla ve şevkle çalışacağız. Nevzat Bey’i yeniden başkan seçeceğiz.”

10 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR