Haydi bakalım Kocaelililer, şehri ‘Körfez’siz bırakmayalım!..

Dün akşam üzeri Kocaelispor yönetimine ulaşan 5 bin kombine kartın satışına başlandı. 50. Yıl vurgusunun yapıldığı kartların üzerine "Şehri Sensiz Bı...

Dün akşam üzeri Kocaelispor yönetimine ulaşan 5 bin kombine kartın satışına başlandı. 50. Yıl vurgusunun yapıldığı kartların üzerine "Şehri Sensiz Bırakmayacağız" yazıldı.

 

FİYATLAR ÇOK MAKUL

Kocaelispor'da yeni sezon kombine kartlar taraftarları buluşuyor. Kocaelispor yönetimi yeni Maraton Tribünü için 75 TL, Numaralı B Tribünü için 150 TL, Numaralı A Tribünü için 250 TL, Deniz Kale Arkası Tribünü için de 50 TL fiyat belirlemişti. Öte yandan VIP ile Şeref Tribünü birleştiriliyor. 500 kapasiteli olan bu özel tribününün kombine kart fiyatı 1000 TL olacak. Bu kartları yönetim kurulu üyeleri kendisi satacak.

 

ŞİMDİLİK 5 BİN ADET GELDİ

Önceki akşam 5000 adet kombine kart yönetim kuruluna ulaştı. Kartların bir kısmı yönetim kurulu üyeleri arasında bölüştürüldü. Diğer kartlar Kulüp Müdürü İlker Uzel tarafından, Kulüp Muhasebecisi Sinan Şentürk'e zimmetle teslim edildi. Satışa sunulan kartlar, belirlenen dağıtım noktalarına da servis edildi. Bu yıl kart satış noktalarında azalma olacak. Kesin olan yerler Kocaelispor'un Kulüp içindeki fuar binası, Görkem Spor Mağazası ve Tavukçu Necdet'ten alınabilecek. Satış noktalarının artacağı tahmin ediliyor. 

 

KART SPONSORU YILDIZLI İNŞAAT

Geçen sezon Kavanlar İnşaat'ın sponsor olduğu kartlar için bu sezon Yıldızlar İnşaat sponsor desteği verdi. Özellikle kamu ve KOBİ yapıları konusunda deneyimli inşaat mühendisi ve mimarları kontrolünde çalışan, inşaat ekipleri ile disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla iş programında belirlenen süreler içerisinde taahhüt ettiği işleri standartlara ve projelerine uygun en son inşaat teknikleri kullanarak yapan Yıldızlı İnşaat firması örnek bir davranışa imza attı.

 

KREDİ VE BANKA KARTI GEÇERLİ

Geçen sezon kart sahibi olan taraftarlar kredi kartı ile de kartına sahip olabiliyordu. Bu yıl da böyle bir kolaylık sağlandı. Kredi kartı ve banka kartı sahipleri kombinelerini alabilecek. Sadece Deniz Tarafı Kale Arkası Tribünü için kart basılmadı. Kocaelisporluyum diyen herkesin geçen sezon olduğu gibi bu sezon da şık tasarıma sahip olan kartlarını almaları ve takımını destekleyeceğine kesin gözü ile bakılıyor. Öte yandan Kulüp Başkanı Bahri Yavuz kombine kartlar ile ilgili lansman toplantısı yapacak. Haydi Yeşil Siyahlar!.. Kombineni al takımına sahip çık!.. Erdem ÖVÜÇ

 

KOMBİNE KART SATIŞ NOKTALARI:

Kocaelispor Kulüp Binası (Fuar içi)

Görkem Spor Mağazası (Cumhuriyet Parkı karşısı)

Tavukçu Necdet (İzmit Merkez - İnönü Cd. Avcılar Durağı)

 

Not: Kombine kart satış noktaları önümüzdeki günlerde artabilir.

 

KOMBİNE KART FİYATLARI:

DENİZ TARAFI KALE ARKASI  50 TL

MARATON                                      75 TL

NUMARALI B                                 150 TL

NUMARALI A                                 250 TL

 

Not: VIP ve şeref tribünü birleşecek. Ortak bilet fiyatı 1000 TL. olacak. Deniz tarafı kale arkası tribünlerinin kombine kartları önümüzdeki günlerde teslim edilecek.

10 Eylül 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR