Kent Konut, Civelek’le ilgili iddiaları kabul etmedi

Büyükşehir Belediyesi’nin kente önemli katma değer sağlayan iştiraklerinden Kent Konut AŞ, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ile ilgili çıkan iddiaların...

Büyükşehir Belediyesi’nin kente önemli katma değer sağlayan iştiraklerinden Kent Konut AŞ, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ile ilgili çıkan iddiaların gerçek olmadığını duyuran bir basın bildirisi yayınladı. Son günlerde kamuoyunda yer alan, Kent Konut’ta müfettişlerin daire satışlarına yönelik inceleme başlattıkları yönündeki haberlere açıklama getiren Kent Konut, yapılan denetlemelerin Mahmut Civelek ile ilgisinin olmadığını duyurdu.

 

RUTİN İNCELEME

Kent Konut AŞ’nin yayınladığı bildiride, Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu tarafından yıllık planlamaya uygun olarak 30 Aralık 2013 tarihinde alınan olur ile Büyükşehir bünyesindeki 7 daire başkanlığı ile Kent Konut, Altınnal ve Antikkapı iştiraklerinde rutin inceleme yapılması planlandığı kaydediliyor.

 

TÜM İŞTİRAKLERDE OLDUĞU GİBİ

Her yıl düzenli olarak Büyükşehir’in daire başkanlıklarında ve iştiraklerinde kurum içi incelemelerin yapıldığı, Teftiş Kurulu’na bağlı müfettişler tarafından yıllık periyodik incelemelerin tüm iştiraklerde olduğu gibi Kent Konut’ta da devam etmekte olduğu belirtilirken yapılan denetlemelerin AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ile ilgisinin olmadığı kaydedildi.

20 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR