İHALE DOSYASI

    Büyükşehir’den hizmet alımı   Büyükşehir Belediyesi, Başiskele’ye bağlı Kılıçaslan, Havuzlubahçe ve Yeniköy mahallelerinde yapılacak olan 1/1000...

BÜYÜT

 

 

Büyükşehir’den hizmet alımı

 

Büyükşehir Belediyesi, Başiskele’ye bağlı Kılıçaslan, Havuzlubahçe ve Yeniköy mahallelerinde yapılacak olan 1/1000 ölçekli imar planına esas jeolojik, jeofizik ve jeoteknik etüt işi alımı için ihale yapacak. 17 Haziran tarihindeki ihale ila işi alacak firma, 180 gün içinde işi teslim edecek.

 

----- -----

 

İSU malzeme alacak

 

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü tarafından abone bağlantı seti alımı için ihale gerçekleştirilecek. Açık ihale usulü ile yapılacak olan ihalenin 24 Haziran Salı günü saat 14.30’da yapılacağı belirtildi.

 

----- -----

 

Orman İşletmesinden

hizmet alımı ihalesi

 

Adapazarı Orman Bölge Müdürlüğü tarafından, İzmit Orman İşletme Müdürlüğü Kefken Orman İşletme Şefliği muhtelif bölmelerde makineli arazi hizmet alımı işi için ihale yapılacak. 25 Haziran Çarşamba günü yapılacak olan ihale saat 14.00’da başlayacak.

 

----- -----

 

İSU’dan hizmet ihalesi

 

Büyükşehir Belediyesi İSU Genel Müdürlüğü tarafından, Karamürsel Akçat Köyü’nde fosseptik inşaatı işi için ihale yapılacak. 11 Haziran Çarşamba günü gerçekleşecek olan ihalenin saat 11.00’da başlayacağı bildirildi.

 

----- -----

 

Orman İşletme’den

onarım ihalesi

 

İzmit Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Mollafenari İşletme Şefliği Denizli toplu koruma binasının onarımı için ihale yapılacak. İzmit İşletme Müdürlüğü’ndeki ihalenin tarihi ise 11 Haziran Çarşamba ve saat 14.00 olarak açıklandı.

 

----- -----

 

İcradan araç satılık

 

Kocaeli 1. İcra Dairesi, bir aracın satışı için ihale yapacak. 2006 model MAN marka aracın satışının 16 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da yapılacağı belirtildi. Araç için takdir edilen değer ise 50 bin TL.

 

----- -----

 

Körfez’de arsa satılacak

 

Körfez Belediyesi mülkiyetinde bulunan bir arsanın satışı açık artırma ile yapılacak. Çamlıtepe Mahallesi’nde bulunan 208 metrekare büyüklüğündeki arazinin satışının 11 Haziran Çarşamba günü saat 15.00’da yapılacağı bildirildi. Arazi için belirlenen muhammen bedel ise 131 bin 40 TL.

 

----- -----

 

Mahkemeden arsa satışı

 

Kocaeli 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir arsanın satışı yapılacak. İzmit’e bağlı Gündoğdu Mahallesi’ndeki 111 metrekare büyüklüğündeki arsanın satışının 7 Temmuz tarihinde yapılacağı bildirildi. Arazi için belirlenen muhammen bedel ise 96 bin 478 TL.

 

----- -----

 

YENİ KURULAN SANAYİ KURULUŞLARIMIZ

 

6. GRUP: Zenart Mimarlık Mühendislik Mobilya Dekorasyon Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi.

9. GRUP: Omega Boya ve Kimya Sanayi Ticaret Limited Şirketi

22. GRUP: ANAR Otomotiv Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

 

03 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR