Büyükşehir ailesi bayramlaştı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Antikkapı Restaurant’ta düzenlenen törende Büyükşehir, Altınnal ve Antikkapı personelinin K...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Antikkapı Restaurant’ta düzenlenen törende Büyükşehir, Altınnal ve Antikkapı personelinin Kurban Bayramı’nı kutladı. Büyükşehir personeline seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Büyükşehir personelinin özverili ve fedakarca çalışmasıyla yaptığı hizmetler, bu kentin mutluluğudur’’ dedi.

ANTİKKAPI’DA BAYRAMLAŞMA PROGRAMI
Büyükşehir personeli, Antikkapı Restaurant’ta düzenlenen bayramlaşma programında bir araya geldi. Kurban Bayramı öncesinde geniş bir katılımla gerçekleşen bayramlaşma programında Başkan Karaosmanoğlu’nun yanı sıra Genel Sekreter Ersin Yazıcı, Başkan Vekili Zekeriya Özak, Başkan Danışmanı Ömer Polat, Genel Sekreter Yardımcıları, Daire Başkanları, Şube Müdürleri ve personel hazır bulundu.

DEĞERLİ MESAİ ARKADAŞLARIM
Bayramlaşma programında Büyükşehir personeline, ‘’Değerli mesai arkadaşlarım, kıymetli dostlarım’’ şeklinde seslenen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Toplumsal birlikteliğin pekiştiği, sevgi, saygı ve hoşgörünün egemen olduğu bir kutsal bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kurban Bayramınız mübarek olsun… Bugün bayramlaşmak ve hasbıhal etmek için bir araya geldik. Değerli mesai arkadaşlarım, Kurban Bayramı; fakirlerin sevindiği, ihtiyaç sahiplerinin mutlu olduğu günlerdir. Kurban Bayramları, berekettir… Yoksul, sahipsiz, elden ayaktan düşmüş komşularımıza koştuğumuz günlerdir. Mahrum ve hüzünlü komşularımızla bugünlerde aramızdaki mesafeyi hızla kapatalım’’ ifadesini kullandı.

PERSONELLE TEK TEK BAYRAMLAŞTI
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin çok büyük bir aile olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Bu büyük ailenin fertleri birbirlerinin sevincini, kederini paylaşan, dertlerini dinleyen örnek bir kurumdur. ‘Kocaeli Büyükşehir Belediyesi personeli’ denildiği zaman akıllara; özveri, dayanışma, nezaket ve çalışkanlık gelmektedir. Bu güzel tablo hepimizin eseridir… Değerli çalışma arkadaşlarım, Kentimizin sorunlarının en kısa sürede ve etkin çözümü için, işbirliği ve dayanışma içinde olmamız gerekiyor. Çünkü sizlerin başarısı, kentimizin mutluluğudur… Bu nedenle, çalışmalarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu. Programın sonunda Başkan Karaosmanoğlu, Genel Sekreter Yazıcı ve Başkan Vekili Özak, tüm personelle tek tek bayramlaştı.

05 Kasım 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR