PAKİSTAN VE KAZAKİSTAN HEYETLERİ KASİAD’DA

Dünya ile dış ticaret köprüleri kurmaya devam eden KASİAD Pakistan ve Kazakistan'dan gelen işadamı heyetlerini ağırladıKocaeli Aktif Sanayici ve İş Ad...

BÜYÜT

Dünya ile dış ticaret köprüleri kurmaya devam eden KASİAD Pakistan ve Kazakistan'dan gelen işadamı heyetlerini ağırladı

Kocaeli Aktif Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) ve faaliyetleri hakkında bilgi alan heyet, ardından KASİAD üyeleri ile ikili iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen bu görüşmeler sonrasında ERAS İnşaat Genel Müdürü Erdoğan Özgün, KASİAD yaptığı bu tarz faaliyetler ile ekonomiye katkı yapmanın yanı sıra Türk işadamlarının vizyonlarını genişlettiğini belirtti. “Yaptığımız bu görüşmeler sonrasında Pakistan'ın yatırım açısından cazip fırsatlar sundu, en kısa zamanda iade-i ziyaret yapmak istiyoruz” dedi.
Dünya'nın birçok ülkesini ziyaret ettiklerini, ama hiçbir yerde kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulamadıklarını söyleyen Pakistan iş heyeti sözcüsü Masood Malik, “Türkiye'de bunun tam aksi olduğunu ve Kocaeli'nin Dünya'daki sayılı sanayi kentlerinden biri olduğunu” ifade etti.

PAKİSTAN İLE TİCARET HACMİ ARTACAK
KASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Baki Karaman, yapılan ziyaretlerden çok memnun olduklarını, bu ziyaretlerin artarak devam etmesini, ikili iş görüşmeleri sayesinde büyük bir ticaret hacminin oluştuğunu, bundan her iki ülkenin de olumlu yönde etkilendiğini ve gerçekleşen bu faaliyetlerde Türk eğitim gönüllülerinin payının çok büyük olduğunu kaydetti. Ziyaret, KASİAD Yönetim Kurulu Baki Karaman'ın misafirlere hediyelerini takdim etmesi ile son buldu.

14 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR