“Patırtıya gerek yok halk kararını verdi”

Ay Işığı Derneği’nin kahvaltısına katılan Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, 12 Haziran seçimleri için patırtı ve gürültü çıkarmaya gerek olmadığın...

BÜYÜT

Ay Işığı Derneği’nin kahvaltısına katılan Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün, 12 Haziran seçimleri için patırtı ve gürültü çıkarmaya gerek olmadığını, halkın kararı çoktan verdiğini söyledi.

KATILIM YOĞUNDU
Ay Işığı Derneği’nin geleneksel hale getirdiği cumartesi kahvaltısı dün fuar içinde bulunan dernek binasında yapıldı. Dernek Başkanı Cihat Kaçamer’in ev sahipliğini üstlendiği kahvaltının bu haftaki konuğu Sanayi ve Ticaret Bakanı Nihat Ergün oldu. Kahvaltıya AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü İhsan Ertuğrul, İl Tarım Müdürü Abdullah Öztürk, İKM Başkanı Murat Barış ve sivil toplum örgütleri de katıldı. Açılış konuşmasını yapan Kaçamer, derneğin faaliyetlerini ve amaçlarını aktardı. Ardından söz alan Ergün ise 12 Haziran seçimleri için patırtı ve gürültü çıkarmaya gerek olmadığını ve halkın kararını çoktan verdiğini belirterek, çalışmalarda aşırıya kaçılmaması uyarsında bulundu.

YÜZ YÜZE BAKACAĞIZ
Ergün, “Siyaset yaparak topluma hizmet etmeye çalışıyoruz. Seçime az bir zaman kaldı. Herkes kendini halka elinden geldiğince anlattı. Kampanyalarda kırıcı, dökücü olmaya gerek yok. Sonuçta yüz yüze bakacağız. İstikrar ile Türkiye’nin geleceğini kuracağız. Dışarıda siyaset yapanlar, bizler için karanlık planları olduğunu söylüyor. Zaten umut veremeyenler, korku verirler. Siyasette herkes bir şeyler yazıp çiziyor. Ya da konuşmalar yapıyor. Burada her yapılana susmayacağız. Biz dervişlik yapmıyoruz, iş yapıyoruz. Bu yüzden kişisel hakaretlerde bulunanlara tepkimizi koyarız” diye konuştu.

04 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR