Ayaz: Başarı Çıtamızı Eğitimlerle Yükselteceğiz

AKP Teşkilat Akademisi 2012 Eğitim Seminerlerine Başiskele’de devam edildi. Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Başarı çıtamızı aldığımız eğitimlerle de d...

BÜYÜT

AKP Teşkilat Akademisi 2012 Eğitim Seminerlerine Başiskele’de devam edildi. Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, “Başarı çıtamızı aldığımız eğitimlerle de daha yükseklere taşıyacağız.” dedi.


AKP Genel Merkezi tarafından bu yıl hayata geçirilen ve pilot il seçilen Kocaeli’de, İl Teşkilatı tarafından düzenlenen “ Teşkilat Akademisi 2012 Eğitim” seminerleri devam ediyor. İlki Gölcük’te gerçekleşen seminerin ikincisi geçtiğimiz hafta sonu Başiskele’de yapıldı. Seminere AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, İl Teşkilat Başkanı Mehmet İpşiroğlu, AKP Başiskele Başkan Vekili Hasan Bostan’ın da aralarında bulunduğu il, ilçe yöneticileri, belediye meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları yöneticileri katıldı.
ÖNEMLİ DERSLER
Başiskele Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen program; Teşkilat Akademisi 2012 Eğitimi konuşmacılarının aktardıkları bilgilerle devam etti. Sırasıyla eğitimci yazar Muhammed Alpkent tarafından ‘Siyasette İletişim ve Hitabet’, Selçuk Üniversitesi Sosyoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Abdullah Topçuoğlu tarafından ‘Siyasal Kimlik ve Türkiye’, ANAR Genel Müdürü Dr. İbrahim Uslu tarafından ‘Siyasal Seçimler ve Parti Teşkilatlarının Konumu’ ana başlıklarındaki sunumlar, katılımcılar tarafından dikkatle dinlendi.
CİVELEK’TEN TAKDİR
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, seminer öncesi şöyle konuştu: “Geride bıraktığımız seçimlerde Başiskele İlçe Teşkilatımız bizleri bir kez daha yanıltmadı. Katılım nedeniyle tebrik ediyorum. Umuyorum bu önemli eğitimden de çok şeyler öğrenecek ve büyük faydalarını göreceklerdir.”
AYAZ, DİKKAT ÇEKTİ
Kocaeli’nin pilot bölge seçilmesinin nedenlerini anlatan Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz ise,“ Genel merkez tarafından bu eğitimler için Kocaeli pilot bölge seçildi. Bu da Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın Kocaeli’ye verdiği önemin bir başka göstergesidir. Bizlerde bu eğitimlerle bilgi dağarcığımızı daha da geliştireceğiz. Başarı çıtamızı aldığımız eğitimlerle de daha yükseklere taşıyacağız.” dedi. Eğitimin sonunda katılımcılara anket formu dağıtılarak, gerçekleştirilen seminer hakkında düşünceleri alındı.

13 Mart 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR