Gölcük’ün kitabı tanıtıldı

Gölcük Belediyesi'nin Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi ile birlikte yürüttüğü Gölcük Vizyon 2023 Projesinin en önemlilerinden biri olan Göl...

BÜYÜT

Gölcük Belediyesi'nin Kocaeli Üniversitesi ve Gölcük Kent Konseyi ile birlikte yürüttüğü Gölcük Vizyon 2023 Projesinin en önemlilerinden biri olan Gölcük Kent Kimliği ve Aidiyeti Projesi kapsamında hazırlanan ve basımı tamamlanan Gölcük Belediyesi Kültür Yayınları serisinin 2.si olan Gölcük Somut olmayan Kültür Mirası adlı kitabın tanıtım toplantısı Gölcük Belediyesi Kazıklı Kervansaray Kültür yapısında gerçekleştirildi.

İLGİ BÜYÜKTÜ
Tanıtım toplantısına Kocaeli Üniversitesi Rektör Yardımcılarından Prof. Dr. Ali Demirci, Gölcük Belediye Başkan Vekili İsmail Gençdemir, Genel Koordinatör Nihat Abiş, Gölcük Belediye Başkan Yardımcılarından İbrahim Tektaş, Mehmet Olgun, AK Parti Gölcük İlçe Başkanı Sedat Yücel, Belediye Meclis Üyeleri,İl Genel Meclis Üyeleri, Muhtarlar Derneği Başkanı Bilge Saral , İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Demir, Nüfus Müdürü Ersin Aydın, okul müdürleri , Mahalle ve Köy muhtarları, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile davetliler katıldı.

ÖNEMLİ BİR ÇALIŞMA
Programın açılış konuşmasını Gölcük Kent Konseyi Başkanı Dr. Metin Şentürk yaparak, “Gölcük için böylesine önemli bir çalışmayı başarıyla tamamlayıp hayata geçiren tüm ekibi kutluyor, her zaman destek ve katkılarıyla yanımızda olan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’e, Kocaeli Üniversitemize,emek veren katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi. Program daha sonra, Önceleri köylerde düğünlerde gelinlere söylenen Gelino türküsü ve meşhur Cilveloy şarkısını seslendiren Kız Meslek Lisesi öğrencilerinden sonra Gölcük’ün köyleri adlı şarkı seslendirildi. Programın sonunda Fuaye salonunda resepsiyona geçildi.

22 Ocak 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR