Sağlıkçılar Türkkan’a konuk

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın salı günü TBMM’deki makamında ziyaretçileri vardı. Harb-İş Sağlık Derneği Genel Başkanı Osman Kalkan, Genel...

BÜYÜT

MHP Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın salı günü TBMM’deki makamında ziyaretçileri vardı. Harb-İş Sağlık Derneği Genel Başkanı Osman Kalkan, Genel Sekreter Tuncay Adahan, İstanbul Şube Başkanı Gürol Çepni, Gölcük Şube Başkanı Ercan Özkara, yönetim kurulundan Vedat Yavuz ve Ercan Gümüş MHP’li Türkkan’ı makamında ziyaret etti. Osman Kalkan ve diğer yöneticiler Türkkan’a bir dosya verdiler.

 

DOSYAYI VERDİLER

Türkkan’a verilen ve “Tersaneler ağır iş koludur yıpranma payı hakkımız” başlığı ile hazırlanan, Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu’na yazılan bir üst yazıyla savunma ve güvenlik işkolunda faaliyet gösteren emekçilerin imzaları bulunan dosya ile Türkkan’dan destek istedi.

 

DOSYAYI BAKANA VERDİ

Kendilerine yıpranma payı verilmesi konusunda milletvekili Lütfü Türkkan’a giden yöneticiler, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik’e bu dosyanın ulaştırılmasını MHP’li vekilden rica ettiler. Aynı gün Plan ve Bütçe Komisyonu’nda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bütçesi görüşmeleri sırasında Bakan Çelik’in yanına giden Türkkan dosyayı bizzat kendi eliyle Bakan’a verdi.

12 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR