İzmit Lisesi 147 mezun verdi

    İzmit’in en eski kullarından olan İzmit Anadolu Lisesi bahçesinde 67. Dönem Mezunlarını törenle kutladı. Beş şubeden 147 lise son sınıf öğrencisi...

 

 

İzmit’in en eski kullarından olan İzmit Anadolu Lisesi bahçesinde 67. Dönem Mezunlarını törenle kutladı. Beş şubeden 147 lise son sınıf öğrencisi okullarından mezun olma heyecanı ile keplerini havaya fırlattılar.

“YENİ HAYATLAR BEKLİYOR”

İzmit Anadolu Lisesi bahçesinde yapılan törene Maarif Müfettişleri Başkanı Şerif Karataş, İzmit İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Aslan, Okul Müdürü Orhan Duran, Okul Müdür Başyardımcısı Basri Paşaoğlu, öğretmenler, öğrenciler ve heyecanlı aileler katıldı. Duran yaptığı konuşmada öğrencileri yeni hayatların beklediğini ve onlardan kazandıkları deneyimle daha iyi birer öğretmen olduklarını belirterek öğrencilerine hayat boyu başarılı olunması öğüdünü verdi.

OKUL DERECESİ AÇIKLANDI

Törenin ilerleyen dakikalarında okul sıralaması açıklandı okul birincisi Seher Veral okul kütüğüne ismini yazdı bütün arkadaşları adına yaptığı konuşmada “Yeni bir hayat başlıyor bizim için. Daha yolun başında olsak da okulumdan ayrılıyor olmanın hüznünü yaşıyorum. Buradan aldığım eğitimle, sevgiyle ömrümün sonuna kadar okulumun izlerini taşıyacağım bütün arkadaşlarım adına öğretmenlerimize teşekkür ediyorum” dedi. Konuşmasının ardından bütün öğrenciler keplerini havaya fırlattı. 

11 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR