Başkan: Gebzelinin hizmetkârıyız

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Yaşama, Koruma ve Kalkındırma Esnaf ve İş Adamları Derneği’ni (GESİDER) ziyaret etti....

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Gebze Yaşama, Koruma ve Kalkındırma Esnaf ve İş Adamları Derneği’ni (GESİDER) ziyaret etti. Gebzeli esnaflar, Büyükşehir’in Eski Çarşı’da yaptığı düzenlemeden dolayı Başkan Karaosmanoğlu’na teşekkür etti. Gebze’yi çok sevdiklerini dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Gebze’nin ve Gebzelinin hizmetkârıyız’’ dedi.

İLÇE ESNAFINDAN TEŞEKKÜR
GESİDER Başkanı Nurullah Sular tarafından karşılanan Başkan Karaosmanoğlu’na AK Parti Gebze İlçe Başkanı Cemalettin Kaflı eşlik etti. Başkan Karaosmanoğlu’na ziyaretinden dolayı teşekkür eden Sular, Gebze esnafının Eski Çarşı’nın yeni görünümünden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sular ile ziyarete katılan esnaf, Büyükşehir’in Eski Çarşı’da yaptığı çalışmayla, Gebze’de önemli bir alışveriş yeri olan bölgenin canlandığını dile getirdi.

ALT YAPIYA 500 MİLYON TL
Esnaf derneklerine verdikleri önemi dile getiren Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Eski Çarşı çok güzel bir hale geldi. Esnafımızdan, iş yerlerinin dış cephelerini caddeye uygun hale getirmelerini bekliyoruz. Böylece esnafın işleri ve bereketi de artacaktır. Göreve geldiğimizden bu yana Gebze’de 500 milyon TL’lik alt yapı yatırımı yaptık. Halen ağaçlandırma çalışmalarımızın devam ettiği Tatlıkuyu Vadisi, Gebze’nin Sekapark’ı olacak. Gebze’nin güzel insanları ve esnafı, her şeyin en güzeline layıktır’’ ifadesini kullandı.

10 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR