AKP Körfez’de Faruk Denli aday adayı oldu

AKP’den Körfez Belediyesi Meclis Üyesi ve Hereke Koordinatörü Faruk Denli, AKP Körfez’den Belediye başkan aday adayı oldu. Başvuruyu yoğun bir kalabal...

BÜYÜT


AKP’den Körfez Belediyesi Meclis Üyesi ve Hereke Koordinatörü Faruk Denli, AKP Körfez’den Belediye başkan aday adayı oldu. Başvuruyu yoğun bir kalabalık önünde yapan Denli’yi ailesi, sevenleri ve dostları yalnız bırakmadı

Körfez Belediyesi AKP Meclis Üyesi ve Hereke Koordinatörü Faruk Denli, önceki akşam AKP’den Körfez Belediyesi Başkan aday adaylık başvurusunu İlçe Başkan Vekili Mehmet Allak’a yaptı. Denli’ye Derince Belediyesi aday adayı Ali Haydar Bulut, AKP Meclis üyesi Metin Özkan ve diğer Körfez aday adayları Engin Koyun, Ali Çakır, İsmail Baran, Öznur Gökkaya ve Barış Kara katıldı.
“2023 TÜRKİYESİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”
Yaklaşmakta olan yerel seçimlerin Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyen Denli, yerel seçimlerin ‘Hedef 2023’ Türkiye’sine ulaşmakta büyük önem taşıdığını belirtti. Seçimlerin önemine vurgu yapan Faruk Denli, “Bu seçim, Türkiye sevdalısı Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dünyadaki zulmün, akan kan ve gözyaşının durması için göstermiş olduğu onurlu duruşuna destek olacaktır” diye konuştu.
“HİZMETLER DEVAM EDECEK”
AKP öncesinde Türkiye’nin en ağır güven bunalımlarından birini yaşadığını ifade eden Denli, “Çok ciddi toplumsal sıkıntıların öne çıktığı bir Türkiye fotoğrafı vardı” dedi. Başbakan Erdoğan’ın göreve gelmesiyle insan, hak, hukuk, eşitlik ve adalet merkezli bir Türkiye rüyasını gerçekleştirdiğini dile getiren Faruk Denli, “Bu rüyayı önce ruhlarda, ardından akıllarda ve de sandıkta gerçekleştirdiler. Tüm yurtta toplumsal birlik ve beraberliği sağlayarak Türkiye’yi kucakladılar. İnsanımız nefes aldı, iş dünyası nefes aldı. Bu hizmetler çığ gibi artarak devam etti ve de edecek” şeklinde konuştu.
“HERŞEY KÖRFEZ İÇİN”
AKP’de bulunduğu görevleri anlatan Faruk Denli, “Kardeşiniz Faruk Denli olarak ben de, millete ait bu siyasal hareketin Körfez kadroları içerisinde en baştan beri onurla ve gururla görev aldım. AK Parti çatısı altında sevgiyi, dostluğu, kardeşliği, yarenliği hissederek ve hissettirerek çalıştım. Hüzünde ve sevinçte, iyi ve kötüde, bir ve beraber olarak milletimize hizmet etme gayreti içerisinde oldum” dedi.
TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE

AK Parti’nin milletin değişim adına gösterdiği irade, güç ve cesaretin adı olduğunu dile getiren Denli, AKP’nin büyük ve tam bağımsız Türkiye’nin adı olduğunu söyledi. Körfez halkına ve AKP Teşkilatlarına inanıp güvenerek, Körfez halkına hizmet etmek için Körfez Aday Adayı olmaya karar verdiğini ifade eden Denli, “’Herşey Körfez İçin’ sloganıyla birlik ve beraberlik içerisinde, tüm Körfez halkını kucaklayarak, var gücümle daha yükseğe taşımak olacaktır” diye konuştu.
“ADALET PUSULAM OLACAKTIR”
Hedefinin beraberce, kimseyi dışlamayan, ayırmayan, herkesi kucaklayan, ilgilenen, dinleyen ve Körfez halkının der ortağı bir başkan olacağını ifade eden Denli, “Sizin sevginiz gücüm, kul hakkı parolam, adalet ise pusulam olacaktır” dedi.

26 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR