İMO'dan mühendislere SAP200 ve X-STEEL kursu

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, çok geniş bir kullanım alanına ve uluslararası şöhrete sahip olduğu için mesleki açıdan inşaat mühendisleri...

BÜYÜT

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi, çok geniş bir kullanım alanına ve uluslararası şöhrete sahip olduğu için mesleki açıdan inşaat mühendislerine yönelik her türlü yapısal elemanın tasarımını yapan ve yapılan üç boyutlu tasarıma göre statik analiz yapabilen SAP2000 ve X-Steel kursu düzenlendi.

 

İnşaat Mühendisi Musa Turan tarafından İMO Kocaeli Eğitim Salonunda düzenlenen kursa üyeler katıldı. Turan,  8 hafta sürecek olan eğitim sonunda kursu başarıyla tamamlayanlara katılım belgesi vereceklerini bildirdi.

 

Üyelerin gelişen teknoloji karşısında mesleki ve teknik donanımlarını yükseltmeyi amaç edinen Kocaeli Şube Başkanı Tolga Ok, gerçekleştirdikleri eğitimlere üyelerden gelen talepler doğrultusunda düzenli olarak devam edeceklerini bildirdiler.

14 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR