Kaymakam Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediyesi’ni ziyaret etti

Kısa bir süre içerisinde atanmasına rağmen yoğun ve tempolu bir şekilde çalışan Kaymakam Dr. Hasan Hüseyin Can ziyaretlerine de ara vermeden devam ed...

BÜYÜT

Kısa bir süre içerisinde atanmasına rağmen yoğun ve tempolu bir şekilde çalışan Kaymakam Dr. Hasan Hüseyin Can ziyaretlerine de ara vermeden devam ediyor. Son olarak Körfez Belediyesi’ne bir takım ziyaretler gerçekleştiren Dr. Hasan Hüseyin Can, Körfez Belediye Başkan Vekili Faruk Denli ve Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir’e iade-i ziyaret gerçekleştirdi.

 

“KÖRFEZ HALKINA TEŞEKKÜR EDERİM”

Körfez Belediyesi ziyaretleri esnasında Dr. Hasan Hüseyin, Can Belediye personeliyle de samimi ilişkiler kurdu. Sıcak ve samimi geçen sohbetin ardından ziyaretlerine başlayan Dr. Hasan Hüseyin Can’ı Başkan Vekili Faruk Denli ve Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir karşıladı. İlk olarak Başkan Vekili Faruk Denli’nin makamında ağırladığı Kaymakam Dr. Hasan Hüseyin Can, “Körfez’e atandığım günden itibaren ilgi ve alakasını eksik etmeyen Körfez halkına ve siz değerli çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim” dedi.

Belediye Başkan Vekili Faruk Denli ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Kaymakamımız ilçemize geldiği ilk günden itibaren saha çalışmalara ara vermeden devam başladı. İlk olarak kaymakamlık binası çevre düzenleme projesini inceledik ve denetledik. İlçemizi beraber yöneteceğimiz sayın kaymakamımızla birlikte başarılı çalışmalara imza atacağımıza yürekten inanıyorum” dedi.


BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERİLDİ

Ardından Başkan Vekili Faruk Denli ve ona eşlik eden Körfez Kaymakamı Dr. Hasan Hüseyin Can, Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir’i makamında ziyaret etti. Sıcak ve samimi geçen ziyarette Başkan Yardımcısı Yüksel Özdemir ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kaymakam Dr. Hasan Hüseyin Can’a teşekkür etti. Körfez’e kazandırılacak olan bazı projelerin konuşulduğu ziyarette Belediye ve Kaymakamlığın ortak bir şekilde çalışarak çözüm odaklı projelerin hayata geçirilmesi için iş birliğinin önemli olduğu vurgulandı.

Birlik ve beraberlik mesajlarının sık sık verildiği ziyarette Körfez’li yöneticiler, basın mensuplarına poz vererek ziyareti sonlandırdı.

27 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR