Espiyeliler’den destek istediler

Gebze Giresun İli Espiye İlçesi Soğukpınar Beldesi Dikmen ve Çevre Köyleri Derneği’ni ziyaret eden MHP heyeti, partilerinin projelerini anlattı ve gen...

BÜYÜT

Gebze Giresun İli Espiye İlçesi Soğukpınar Beldesi Dikmen ve Çevre Köyleri Derneği’ni ziyaret eden MHP heyeti, partilerinin projelerini anlattı ve genel seçimlerde destek istedi.

MHP Milletvekili Adayı Çağdaş Duyar, Gebze Giresun İli Espiye İlçesi Soğukpınar Beldesi Dikmen ve Çevre Köyleri Derneği’ni ziyaret etti. Duyar’a ziyaretinde Milletvekili Adayları İsmail Kurt, Veysel Çelik ve İsmail Okumuş ile MHP İl Başkan Yardımcısı Osman Alkan eşlik etti. Duyar ziyarette yaptığı konuşmada, “Kuva-i Milliye kahramanı Topal Osman’ın torunları, 12 Haziran’da atalarımızın elde ettikleri kazanımları babalar gibi satarım diyenlere bir dur diyecektir. Vatan sevgisinin ne olduğunu kanıtlayan Giresunlu kardeşlerim, Habur Sınır Kapısı’nda kundaktaki bebeğe kurşun sıkan teröristleri kahramanlar gibi davulla zurnayla karşılayanlara bir dur diyecektir” dedi.

PROJELERİ ANLATTI
MHP’nin seçim beyannamesini anlatan Duyar, “Partimiz, toplumun bütün kesimlerini kucaklayacak projeler ile sizden destek istiyor. MHP iktidarından emekliye her yıl eylül ayında kışa hazırlık yardımı adı altında bir maaş ikramiye verilecek. Yine Hilal Kart projemiz ile hem yoksul vatandaşımız gelirli bir gelire kavuşturulacak, hem de bu proje ile esnaf kalkınacak. Her yıl 700 bin kişiye iş imkanı sağlanacak. Bunlar MHP’nin sözü ve senedidir. Bu projelerin bütün kaynakları hazırdır” diye konuştu.

01 Haziran 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR