MHP&'nin başı yine dertte

MHP’de bir grup partili, internet üzerinden ilginç bir muhalif hareket başlattı.''MHP Ne Yapmalı?'' adıyla yayına başlayan internet sitesinde, kullanı...

BÜYÜT

MHP’de bir grup partili, internet üzerinden ilginç bir muhalif hareket başlattı.

''MHP Ne Yapmalı?'' adıyla yayına başlayan internet sitesinde, kullanıcılara ''MHP’de Kimi Lider Görmek İstersiniz?'' sorusu da yöneltildi.

MHP’de, bir grup partili, internet üzerinden ilginç bir muhalif hareket başlattı. MHP Ne Yapmalı? adıyla yayına başlayan internet sitesinde, kullanıcılara MHP’de Kimi Lider Görmek İstersiniz? sorusu da yöneltildi.

12 Haziran 2011 seçimleri öncesinde kaset skandallarıyla çalkalanan, baraj altı kalma tartışmaları arasında seçime giren MHP’de şimdi de internet muhalifleri ortaya çıktı. Kendilerini MHP’li olarak tanımlayan bir grup muhalif internet yoluyla partide liderlik ve yapılanma konusunda tartışma başlattı.

MHP Ne Yapmalı? adıyla www.mhpneyapmali.org adresinden yayına başlayan muhalifler, ilkeli ve demokratik bir platform olarak etik kurallara uygun biçimde, ülkücü hareket ve MHP’ye siyasal çizgisinde yeniden yapılanma için katkı sağlamayı amaçladıklarını belirtiyorlar. Avukat Mehmet Saral tarafından kurulan ve ülkücülerin de desteklediği internet sitesinde Genel Siyaset, Ekonomi Politikaları, Dış Politika ve Makaleler başlıklarıyla birlikte, MHP Ne Yapmalı? sorusuna yanıt aranıyor.

13 Temmuz 2011 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR