Rotary Kulübü ve Medical Park’tan anlamlı etkinlik

Gölcük Rotary Kulübü, Rotary 2420’inci Bölge ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Spina Bifida hastalığını önlemek için bir farkındalık projesi gerç...

Gölcük Rotary Kulübü, Rotary 2420’inci Bölge ve VM Medical Park Kocaeli Hastanesi, Spina Bifida hastalığını önlemek için bir farkındalık projesi gerçekleştirdi. VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’nin konferans salonunda düzenlenen etkinliğe Başhekim Dr. Özgür İpçi, Gölcük Rotary Kulübü Dönem Başkanı Ayla Taşkıran, Guvernör Mehmet Sabri Gölkey ve eşi Aylin Gölkey, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Pekyörür ve çok sayıda davetli katıldı.

 

MEDİCAL PARK’A TEŞEKKÜR ETTİ

Açılış konuşması gerçekleştiren Ayla Taşkıran, bölge olarak Spina Bfida hastalığının önemine değinmeleri gerektiğini belirtti ve kendilerine bu konuda destek olan VM Medical Park Kocaeli Hastanesi’ne ve hekimlerine teşekkürlerini iletti. Dönem Başkanı Taşkıran’ın konuşmasının ardından VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Doğum ve Kadın Hastalıkları bölümünden Prof. Dr. Eray Çalışkan, gebelik sürecinde tanı ve tedavi yöntemleriyle ilgili bir sunum gerçekleştirdi.

 

HASTANE TURU YAPILDI

Eray Çalışkan, “Sağlıklı bir gebelik geçirmek ve sağlıklı bir bebek sahibi olmak için etkili bir aile planlaması yöntemi ile gebeliği planlamalısınız” dedi. Çalışkan’ın ardından yine VM Medical Park Kocaeli Hastanesi Yeni Doğan Yoğun Bakım Uzmanı Doç. Dr. Ayla Günlemez, doğum sonrası Spina Bifida görülen bebeklerle ilgili bir sunum yaptı. Gerçekleştirilen sunumların ardından tüm davetliler, Başhekim Dr. Özgür İpçi ile beraber kısa bir hastane turu yaptılar.

04 Şubat 2016 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR