Yeni havuz ilgi odağı

Derince’de yapımı hızla devam eden kapalı yüzme havuzu kompleksi çalışmasını yerinde incelemek için şantiye alanında Kocaeli Yüzme Kulübü yetkilileri...

BÜYÜT

Derince’de yapımı hızla devam eden kapalı yüzme havuzu kompleksi çalışmasını yerinde incelemek için şantiye alanında Kocaeli Yüzme Kulübü yetkilileri ile bir araya gelen Bulut, bilgi aldı. Havuzun her tarafını detaylı bir şekilde inceleyen başkana, KYK Başkanı Işıl Bozca, Proje Baş Danışmanı Engin Kater, Proje Koordinatörü Hayrettin Kahraman ve Proje Teknik Danışmanı Sabri Bozca eşlik etti. Bugüne kadar gelinen nokta ve yapılacak olan tüm çalışmalar üzerinde detaylı bir şekilde başkana bilgi verildi.

 

SAMİMİ ORTAMDA ZİYARET ETTİ

Çok samimi bir ortamda geçen ziyaret sonrasında, Derince ve Kocaeli halkına çok iyi bir şekilde hizmet verecek şekilde yapılan tesisin bir an önce bitirilmesi noktasında fikir birliğine varıldı. Kulüp Başkanı Işıl Bozca “Ali Haydar Bulut’un deneyimi ve fikirleri ile daha da güzel bir hale gelen projeye, hayata geçirmek için son şekli verildi. Değerli başkanım Ali Haydar Bulut 'un üstün öngörüsüyle start alan proje, hızlı bir şekilde ilerliyor. Yapım sırasında aldığımız destekler bizi  çok mutlu ediyor ve  daha çok çalışmak için itici güç oluşturuyor.

 

ULTRA MODERN BİR TESİS

Ultra modern tesisimiz bittiğinde halkımız 5 spor dalını aynı anda yapabilecek. Bu güzide tesisi ilimize kazandırmanın mutluluğu içindeyiz. Bu süreçte destek olan herkese ve projemizin mimari Ali Haydar Bulut başkanıma çok teşekkür ediyorum. Bu tesisle ilimizde ezberler bozulacak ve yüzme sporu hak ettiği değeri bulacaktır. Değerli başkanımla engelliler, bayanlar ve çocuklar için çok güzel projeler üretiyoruz. İlk hedefimiz havuzu bitirmek, sonra ise ezberleri bozacak çalışmalarla Kocaeli’nde devrim yaratacak işler yapmaktır” dedi.

04 Eylül 2015 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR