Mimarsinan delegesini topladı

7 Aralık Pazar günü yapılacak olan AK Parti Dilovası İlçe Kongresi için hazırlıklarını sürdüren AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönet...

BÜYÜT

7 Aralık Pazar günü yapılacak olan AK Parti Dilovası İlçe Kongresi için hazırlıklarını sürdüren AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut ve yönetimi, mahalle mahalle ayırdığı delegeleri ile bir araya gelerek kongre süreci hakkında görüş alışverişinde bulunuyor. Önceki gün Mimar Sinan Mahallesi delegeleriyle Ovam Restaurant’ta bir araya gelen Akbulut ve yönetimi çalışmalar hakkında delegelere bilgi verdi.

 

“İSTİKRAR SÜRSÜN”

Yapılan toplantıda konuşan Başkan Akbulut, “Yaklaşık 13 yıldır iktidarda olan AK Parti, ülkemize ve Dilovamıza çok büyük hizmetler yapmıştır. 13 Yılda yapılanlar ile hem ülkemiz hem de Dilovamız altın yıllarını yaşamaktadır. Hızla büyüyen ve gelişen ülkemizde istikrarın sürmesi için partimize her zamankinden daha çok sahip çıkmalıyız. Yaşadığımız Cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası 12 yıldır Genel Başkanlığımızı ve Başbakanlığımızı büyük bir başarı ile yürüten dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sizlerin de desteği Cumhurbaşkanı seçilmiş ve yerini partimizin neferlerinden Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’na bırakmıştır. Bizim bundan önce Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a verdiğimiz desteği şimdide yeni Başbakanımız Davutoğlu’na vermemiz gerekir.

 

“DİLOVASI’NA YAKIŞIR YÖNETİM YAPACAĞIZ”

Yaşayacağımız kongrelerde bu desteğin bir göstergesi olacaktır. Birlik ve beraberliğimizin en güzelini sergileyeceğimiz kongrelerimizde AK Parti ailesinin bir bütün olduğunu ve millete hizmet olunda durmadığını göstermemiz gerekiyor. Gelin bu kongremizi şölene çevirelim. Düğün gibi bir kongre yapalım”dedi. Akbulut ayrıca 30 kişiden 20 kişiye düşen yeni yönetiminde belirlenmesinde delegelerin ortak fikrinin alınarak Dilovası’na yakışır bir yönetim yapmayı düşündüklerini belirtti.

27 Kasım 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR