Tahsin Tarhan’dan ÇYDD’ye ziyaret

Sivas ve Bayburt illerinde gerçekleştirdiği genel merkez görevinin ardından ayağının tozuyla sahaya inen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletv...

BÜYÜT

Sivas ve Bayburt illerinde gerçekleştirdiği genel merkez görevinin ardından ayağının tozuyla sahaya inen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) Gebze Şubesi’ni, İlçe Başkanı Yakup Yılmaz ile birlikte ziyaret etti.


ÇYDD, ÇAĞDAŞ YAŞAMIN ÖNCÜSÜDÜR
CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Sivas ve Bayburt’ta tamamladığı genel merkez görevinin ardından ilk ziyaretini ÇYDD Gebze Şubesi’ne gerçekleştirdi. CHP Gebze İlçe Başkanı Yakup Yılmaz’ın da eşlik ettiği ziyarette konuşan Tarhan, “Kadınlar toplumda imkânsızı başarabilecek tek varlıklardır. Varsınız ki varız. Ülkemizde çağdaş yaşamın öncüsü olan ÇYDD’yi çalışmalarından ötürü kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum” diyerek sözlerini tamamladı.


ŞUBE BAŞKANI ÇINAR TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti getiren ÇYDD Gebze Şubesi Başkanı Nurcan Çınar ise, “Sayın başkan ve sayın vekilimize gerçekleştirdiği ziyaretten ötürü teşekkür ediyoruz. ÇYDD Gebze Şubesi olarak çalışmalarımızı yoğun bir tempoda gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Çağdaş Türkiye’nin gelecek güvencesi olmaya, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. 

26 Ağustos 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR