İSG Yüksek Lisans programının ilk mezunları yemekte buluştu

Kocaeli Üniversitesi, İş Sağlığı Güvenliği (İSG)’ye artan talebi göz önünde bulundurarak Fen Bilimleri Enstitüsü’nde 2013 yılında İSG Yüksek Lisans p...

BÜYÜT

Kocaeli Üniversitesi, İş Sağlığı Güvenliği (İSG)’ye artan talebi göz önünde bulundurarak Fen Bilimleri Enstitüsü’nde 2013 yılında İSG Yüksek Lisans programını açmıştı. Kocaeli Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İSG Yüksek Lisans programı ilk mezunlarını verdi. İlk mezunlardan Levent Sert’in organize ettiği yemekli program İzmit Mercan Balık Restoran’da gerçekleştirildi.


HOCALAR DA KATILDI

Programa Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Levent Altıntaş, Yrd. Doç. Mehmet  Aytaç Çınar, Yrd. Doç. Serpil Gerdan, merkezi Ankara’da bulunan İSAG Başkanı Levent Kavlak ile Kocaeli’de faaliyet gösteren İŞKAR Ortak Sağlık Güvenlik Birimi Sorumlu Müdürü İş Güvenliği Uzmanı Ayhan Karataş da katıldı.


“EĞİTİM İLE KALİTE ARTMAKTA”

Sektörün her geçen gün geliştiğini ifade eden Levent Kavlak, “Dünyanın en gelişmiş İSG çalışmalarının bilimsel sistemlerini ülkemiz çalışma sistemine modifiye ederek ülkemizde iş sağlığı ve güvenliği kültürünü oluşturmak için yola çıkan İSAG olarak geleceğin Türkiye’sini oluşturmak için çalışmalar yapıyoruz. Sektörde eğitim ile kalite her geçen gün artmaktadır” dedi.

09 Şubat 2015 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Cengiz Soykan - Gerçekten Umuttepe için umut verici açıklamalar. Doğma büyüme İzmit’li biri olarak neden bu kadar az İzmit’li Üniversite yönetiminde diye hep hayıflanırdım. Şimdi Dr. Fatih AKBULUT’un İzmit’li olması ve kendi memleketine hizmetinden daha güzel ne olabilirki? Memleket deyince İzmit ve Kocaeli vede Memleket sevdamızdan hiçbir zaman vazgeçemeyiz.

Yanıtla . 0Beğen 09 Şubat 13:35
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR