KSO Çevre İhtisas Komisyonu oluştu

Bu bilinçle; sanayinin temsilcisi olan KSO öncülüğünde, ildeki kamu kurum ve kuruluşları, yerel idareler, OSB Müdürlükleri ve KSO Meclis üyelerinin ka...

Bu bilinçle; sanayinin temsilcisi olan KSO öncülüğünde, ildeki kamu kurum ve kuruluşları, yerel idareler, OSB Müdürlükleri ve KSO Meclis üyelerinin katılımı ile “KSO Çevre İhtisas Komisyonu” oluşturuldu.

 

KSO ÇEVRE İHTİSAS KOMİSYONUNUN AMACI;

1- Doğal çevre bilincini ve duyarlılığını geliştirmek, etkin kılmak, yaygınlaştırmaya yönelik çalışmalar yapmak,

2- Sorunlara karşı ortaklaşa projeler yürütmek, kamuoyu oluşturmak,

3- Çözüm önerileri üretmek ve yaşama geçirmek,

4- Üyelerimizin çevre konusundaki sorunlarını tartışmak,

5- İlimizin çevre konusundaki eğitim ihtiyaçlarını tespit etmektir.

 

TOPLANTIYA KATILANLAR

KSO Çevre İhtisas Komisyonu Başkanı ve İZAYDAŞ Genel Müdürü Muhammet SARAÇ’ın yönettiği toplantıya, Kocaeli Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Kocaeli Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü, Gebze Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü, Çevre Mühendisleri Odası, GOSB Çevre Birimi, TOSB Çevre Birimi, GEPOSB Çevre Birimi, Güzeller OSB Çevre Birimi, İMES Çevre Birimi, Makinacılar OSB Çevre Birimi, Kimyacılar OSB Çevre Birimi, DİLOVASI OSB Çevre Birimi, Kömürcüler OSB Çevre Birimi, Solventaş, Sarkuysan, Müpa Tarım ve Sümerler Tekstil’in temsilcileri iştirak etti.

 

GÖRÜŞ VE ÖNERİLER

KSO Kalite ve Çevre Uzmanı Aynur Hacıfettahoğlu yaptığı sunumunda Komisyon olarak bugüne kadar yapılan çalışmalar, oluşturulan görüşler ve öneriler konusunda katılımcıları bilgilendirerek bu girişimlerin sonuçlarını paylaştı. 

30 Kasım 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR