Doğan, Tepeköy’e çok amaçlı salon sözü verdi

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, önceki gün Tepeköy Mahallesi’nde çeşitli incelemelerde bulundu. Doğan, Tepeköy Mahallesi Muhtarı Cemal Güreşe...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, önceki gün Tepeköy Mahallesi’nde çeşitli incelemelerde bulundu. Doğan, Tepeköy Mahallesi Muhtarı Cemal Güreşen'den de eksikler ve ihtiyaçlar konusunda bilgi aldı.

İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan, Tepeköy Mahallesi’nin İzmit’in önemli mahallelerinden olduğunu belirterek, "Tepeköy mahallesini köy görünümünden kent görünümüne doğru götürecek çalışmalar yapıyoruz. Tepeköy mahallemize kapalı Pazar alanı kurucağız. Projesi tamamlanan pazar alanında çalışmalarımız başlayacak. Öte yandan Mahalle Konağı çalışmaları son hızla devam ediyor. Bunun yanında cadde ve sokaklar bu hizmetlere uyum sağlayacak bir görünüme kavuşacak" dedi.

DOĞAN’DAN SALON SÖZÜ
Tepeköy Mahalle gezisinde Ulusal Egemenlik Ortaokulunu da ziyaret eden Başkan Doğan ’İzmit’teki okulların yüzde 95’ine ulaştıklarını söyledi. Doğan “Okullarda gerçekleştirdiğimiz yenilemeler aslında yerel yönetim sorumlulukları içinde yer alan hizmetler değil. Ancak ben çocukların olduğu her yerdeyim. Belediye başkanı ‘Şehremini’ yani şehrin emanet edildiği insandır. Ben de bu anlayışla hareket ettim ve okullar için ‘Bu benim işim değil’ demedim; vatandaşın olduğu her yerde çalıştım. Okullarımızı tepeden tırnağa yeniledik. Göreve geldiğimiz günden beri okulların yüzde 95’ine ulaştık. Biz geleceğe yatırım yapıyoruz. Okulumuza çok kısa zaman içinde çok amaçlı salonda yağacağız” dedi. Gezi boyunca temposu hiç düşmeyen Doğan, " Geriye düşme lüksümüz yok. Hızlı, kaliteli ve adil hizmet anlayışıyla, ekip olarak vizyonumuzdaki İzmit hedefine doğru hızla ilerliyoruz" dedi.

03 Aralık 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR