Karabacak, Nevzat Doğan'ı ağırladı

Başkan Doğan, “Darıca’da üç dönemdir önemli çalışmalara imza atan Sayın Şükrü Karabacak’ın bu dönemde de bölgemize önemli eserler kazandıracağından ş...

BÜYÜT

Başkan Doğan, “Darıca’da üç dönemdir önemli çalışmalara imza atan Sayın Şükrü Karabacak’ın bu dönemde de bölgemize önemli eserler kazandıracağından şüphemiz yoktur. Projelerini yakından takip ediyor ve yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek düşüncelerini dile getirirken günün anısına kendisine İzmit Saat Kulesi’nin maketini hediye etti.

Nazik ziyaretlerinden dolayı Nevzat Doğan’a teşekkür eden Başkan Karabacak ise gerek milletvekilliği döneminde ve gerekse belediye başkanlığı döneminde bölgemizde önemli çalışmalara imza atan değerli başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyorum. Başta Kocaeli Büyükşehir Belediyesi olmak üzere, bütün ilçeleriyle birlikte Kocaeli halkını memnun etmek için hep birlikte çalışıyoruz” şeklinde düşüncelerini ifade etti. Başkan Karabacak günün anısına Nevzat Doğan’a gönül Birliği Kapısı’nın maketini hediye etti.


SAHİLİ VE SANCAKTEPE’Yİ İNCELEDİLER

Başkan Karabacak ve Başkan Doğan daha sonra Darıca sahile giderek burada yapılan ve devam eden projeleri incelediler. Başkan Doğan’a Balıkçı Barınağı ile ilgili bilgiler aktaran Başkan Karabacak, yapımı tamamlanmak üzere olan barınağın bölgedeki önemli bir açığı kapatacağını ifade etti. Daha sonra Başkan Doğan’a Sancaktepe’yi gezdiren Başkan Karabacak, burada yapacakları Darıca Kule ilgili bilgiler aktardı.

23 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR