Seabird, kalıcı olmak istiyor

        Büyükşehir Belediyesi’nin vermiş olduğu lojistik ve altyapı desteği ile 7 Temmuz Pazartesi gününden itibaren pazartesi ve cuma olmak üzere haf...

 

 

 

 

Büyükşehir Belediyesi’nin vermiş olduğu lojistik ve altyapı desteği ile 7 Temmuz Pazartesi gününden itibaren pazartesi ve cuma olmak üzere haftanın iki günü Kocaeli-İstanbul arası karşılıklı seferlere başlayacak olan Seabird Havayolları dün tanıtım amaçlı basın mensupları için uçuş programı tertip etti.

 

YENİLENEN YÖNETİMLE

Uçuş öncesi basın mensuplarını bilgilendirmek üzere kısa bir konuşma yapan Seabird Havayolları yetkilisi Anıl Öztekin, “Yenilenen yönetimi, artan uçak sayısı ve uçuş noktaları ile Kocaeli (Seka Park)-İstanbul (Haliç) deniz uçağı seferleri yeniden başlıyor” dedi.

 

30 DAKİKADA HALİÇ’E

Halkın talebi doğrultusunda uçuşların haftanın her günü olabileceğini de sözlerine ekleyen Öztekin, “Karayolu ile yaklaşık 2,5 saat süren yolculuk, Seabird Havayolları’nın deniz uçakları ile iskeleden iskeleye 30 dakikada gerçekleştirilecek” şeklinde konuştu.

 

FİYAT SABİTLEŞTİ

Burada kalıcı olmak istediklerini de vurgulayan Anıl Öztekin, “Seabird olarak kısa ve verimli hatları amaçlıyoruz. 2012 yaz sezonuna Haliç, Alaçatı, Bozcaada ve Bodrum ile başlayan Havayolları, 2014 yaz sezonuna yenilenen yönetimi ile girmiştir” ifadelerine yer verdi. Fiyat bedeli olarak Kocaeli-İstanbul arası sabit 149 lira belirlenirken pazartesi günü Haliç’ten kalkış 07.00-17.30, cuma günü 07.00-16.15 iken yine pazartesi günü Kocaeli’den kalkış 08.00-18.30, cuma günü de 08.00-17.15 olarak açıklandı.

30 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR