Çevre Çalışma Grubu Pehlivan’ı ziyaret etti

Kocaeli Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubu, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı ziyaret ettiGerçekleştirilen ziyarete; Kocaeli Kent Konseyi Başkanı...

BÜYÜT

Kocaeli Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubu, Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ı ziyaret etti

Gerçekleştirilen ziyarete; Kocaeli Kent Konseyi Başkanı Dr. Halil İbrahim Kahraman, Genel Sekreter Gültekin Görüm, Çevre Çalışma Grubu Başkanı Mustafa Görgün (TÜPRAŞ), Çevre Çalışma Grubu Başkan Yardımcısı Onur Uludağ (İZAYDAŞ) ve Çevre Çalışma grubu üyesi olan Sinem Çetinkaya (Körfez Belediyesi) katılım gösterdi. Çevre Çalışma Grubu’nun çalışmalarının görüşüldüğü ziyarette 2013 yılı içerisinde yeni proje ve eğitimlerle Kocaeli genelinde çalışmalara devam edileceği belirtildi.

“HER ZAMAN DESTEK OLACAĞIZ”
Bir sanayi kenti olan Kocaeli’nde çevreye verilen önemin daha fazla olması gerektiğine vurgu yapan Körfez Belediye Başkanı Yunus Pehlivan, bu anlamda Körfez Belediyesi olarak çevre konusunda çok titiz ve duyarlı olduklarını dile getirdi. Temiz bir Kocaeli için yapılacak her türlü çalışmada yer alacaklarını söyleyen Pehlivan bu konuda çalışmalarıyla dikkat çeken Kocaeli Kent Konseyi Çevre Çalışma Grubu’na her zaman destek olacaklarını belirtti.

“BİLİNÇLİ NESİLLER İÇİN EL ELE”
İnsan ve çevrenin ayrılmaz bir bütün olduğunu söyleyen Kent Konseyi Başkanı Dr. Halil İbrahim Kahraman, Çevre Çalışma Grubu’nun “Bilinçli Nesiller İçin El Ele” projesi aracılığı ile çocuklara temiz çevre bilincinin aşılandığına dikkat çekti. Ziyaret sonunda Dr. Halil İbrahim Kahraman, projeye destek veren Başkan Pehlivan’a teşekkür etti.

13 Ocak 2013 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Posco eleman alacak mask
Posco eleman alacak

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR