KADIN ESNAFLAR GÖLKAYPARK’TA BAŞKANLA BULUŞTU

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Öztalay Pasajı’nda hizmet veren kadın esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Gölkaypark’ta gerçekleşen kahval...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, Öztalay Pasajı’nda hizmet veren kadın esnaflarla kahvaltıda bir araya geldi. Gölkaypark’ta gerçekleşen kahvaltıya katılan kadın esnaflar, Başkan Doğan’a sorunlarını anlatma imkanı buldular.

Başkan Doğan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen kahvaltıya Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve Ak Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Aysel Demirtaş’ta katıldı.

Kadın esnafın sorun, istek ve önerilerini dile getirdiği kahvaltıda Başkan Doğan, “ Kadınların sosyo ekonomik yaşamda yer alması çok önemli. Sizler titizliğiniz ve çalışkanlığınız ile erkeklerden daha başarılı oluyorsunuz. Sizlere destek olmaya, sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışıyoruz. Bu bundan sonrada böyle devam edecek” dedi.

Kadın Sosyal Yaşam Merkezi başta olmak üzere kadın odaklı olarak yürütülen pek çok çalışma hakkında bilgi veren Doğan kadınların her alanda etkin hale gelmesi için her türlü desteğe hazır olduklarını belirtti.

05 Haziran 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR