“Aydın Ünlü avucunu yalar”

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Derince’den AKP’yi sileceğiz söylemini kullanan Aydın Ünlü için “Avucunu yalar, CHP seçimler öncesi, MHP de seçimler so...

BÜYÜT
AKP İl Başkanı Mahmut Civelek, Derince’den AKP’yi sileceğiz söylemini kullanan Aydın Ünlü için “Avucunu yalar, CHP seçimler öncesi, MHP de seçimler sonrası ötüyor” dedi.

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün AKP il binasında haftalık basın açıklamasını gerçekleştirdi. Parti çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan Mahmut Civelek, yerel seçimlerle alakalı da değerlendirmelerde bulundu. MHP’nin Derince Belediyesi Başkan adayı olarak Halit Altuntaş’ı göstermesiyle alakalı Derince’den AKP’yi sileceğiz söylemini kullanan Aydın Ünlü için “Avucunu yalar, CHP seçimler öncesi, MHP de seçimler sonrası ötüyor” dedi.

TEMAYÜL SONUCU BELLİ DEĞİL
30 Mart yerel seçimlerinde AKP kaybedecek diyen CHP’nin 89 ruhuyla ruh çağırdığını söyleyerek sözlerine başlayan Mahmut Civelek, “AKP’nin kaybedeceği bir şey yok. Gerçeklerle yüzleşecekler” dedi. 104 aday adayıyla geçtiğimiz gün toplantı yaptıklarını hatırlatan Civelek, “Bundan sonraki çalışmalarımızla ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Kendilerine gerekli uyarılarda bulunduk” şeklinde konuştu.

AKP’NİN EZİCİ ÜSTÜNLÜĞÜ
Nasıl olsa biz kazanacağız diyen Mahmut Civelek, “Yapılan temayül yoklamasının sonuçlarını Genel Merkez’deki 10 kişi dışında kimse bilmiyor. Diğer siyesi partilerin Büyükşehir’e asılmamasının nedeni de AKP’nin ezici üstünlüğünü kabul etmiş olmaları. Aydın Ünlü de AKP’yi Derince’den sileceklerin söylemiş. Ancak avucunu yalar o. CHP seçimden önce, MHP de seçimden sonra ötüyor” diyerek sözlerini bitirdi.

05 Kasım 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR