Kandıra Kent Konseyi’nde genel sekreter seçildi

Hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, ilçenin hızlı bir şekilde gelişmesi ve kalkınması adına çalışmalar yapmak ve belediyeyi yönlendirmek amacı ile k...

BÜYÜT

Hemşerilik bilincinin geliştirilmesi, ilçenin hızlı bir şekilde gelişmesi ve kalkınması adına çalışmalar yapmak ve belediyeyi yönlendirmek amacı ile kurulan Kandıra Kent Konseyi yapılan ilk toplantıda sekretaryasını oluşturdu. Ayyıldız Lokantası'nda düzenlenen toplantıya Kandıra Belediye Başkanı Ünal Köken, Kent Konseyi Başkanı Erdoğan Günay, Belediye Başkan Yardımcısı Murat Batmaz ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

OY BİRLİĞİYLE SEÇİLDİ

Ünal Köken tarafından teklif edilen 3 isimden biri olan Kandıra Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Abdullah Can oy birliği ile genel sekreter olarak belirlendi. Sekretarya hizmetleri için görevlendirilen isim ise Kandıra Belediyesi personeli Ercan Güneş oldu. Toplantıda ayrıca Kent Konseyi'nin çalışmalarını yürüteceği hizmet binasının neresi olacağı ve kiralamanın ne durumda olduğu hususları hakkında yönetim kurulu üyelerine bilgiler verildi. 

 

“ÇALIŞMALAR SİSTEMLİ OLMALI”

Toplantının açılış konuşmasını yapan Erdoğan Günay, ''Belediye başkanımızın ortak akıl ve kentlilik bilincinin gelişmesi, kent konseyinin bir an önce faaliyete geçmesi hususunda hepimizden daha fazla hassasiyeti olduğunu ve gayret sarf ettiğini görüyoruz. Öncelikle bu hassasiyeti için kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra söz alan Başkan Köken ise her kesimi içine alan bir yönetim kurulu oluşturulduğunu söyledi. Köken, “Kent Konseyi’nin bundan sonra çalışmalarını sistemli bir şekilde yürütmesi gerekiyor” ifadesine yer verdi.  

19 Haziran 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR