Kütüphaneler Haftası Körfez’de kutlandı

Körfez İlçe Mimar Sinan Mahallesi halk kütüphanesinde yapılan programla, kütüphaneler Haftası kutlandı. Çok sayıda protokol, öğretmen ve öğrencinin ka...

BÜYÜT

Körfez İlçe Mimar Sinan Mahallesi halk kütüphanesinde yapılan programla, kütüphaneler Haftası kutlandı. Çok sayıda protokol, öğretmen ve öğrencinin katıldığı programda, kitabın önemini vurgulayan şiirler ve konuşmalar yapıldı.

Kütüphaneler Haftası Körfez İlçede bu yıl Mimar Sinan Mahallesi Halk Kütüphanesinde kutlandı. Çok sayıda protokol, öğretmen ve öğrencinin katıldığı programda, kitabın önemini vurgulayan şiirler ve konuşmalar yapıldı. Programı 70. Yıl Osman Gazi Halk Kütüphanesi ve Pektim İlköğretim okulu ortaklaşa düzenledi. Programa Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu, Körfez Vergi Dairesi Müdürü Abdullah Cesar, İlçe Şube Müdürü Orhan Yavuz, Körfez Nüfus Müdürü Muazzez Arslan, İlçe Tarım Müdürü Semra Koşumcu, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Öğüten, Mimar Sinan Mahallesi Muhtarı Aynur Şöhretli, Pektim ilköğretim okulu müdürü Yaşar Aygün ve okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.

EN ÇOK OKUYANA ÖDÜL
Törende Körfez Belediyesinden hiçbir birimden katılım olmaması gözlerden kaçmadı. Etkinlikte Kütüphane Müdürü Hikmet Bulut ve Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu da günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı. Konuşmaların ardından Halk Kütüphanesinden en çok yararlanan yetişkinler Metin Öztuna ve Gül Kale’ye Körfez Kaymakamı Mahmut Şirinoğlu tarafından hediye verildi. En Çok Kitap Okuyan Büşra Demirtaş, Burcu Koçyiğit, Neslihan Kamacı ve Eda Akkaya’ya ise hediyelerini, İl Halk Kütüphanesi Müdürü Adil Öğüten verdi. Program, Petkim İlköğretim Okulu’nun katılımcılara yaptığı ikramlarla son buldu.

02 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR