‘Boş beyanlar yerine belgelerle konuşsunlar’

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmit İlçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde İzmit Belediyesi’ne yapılan suç duyurusunun ardından ses çıkmama...

BÜYÜT

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İzmit İlçe Başkanlığı tarafından geçtiğimiz günlerde İzmit Belediyesi’ne yapılan suç duyurusunun ardından ses çıkmamasına kızan MHP İzmit İlçe Başkan Yardımcısı Kaan Dikmen belediyeden açıklama beklediğini söyledi.
 
AYDIN ÜNLÜ HESAP SORMUŞTU
Aydın Ünlü, geçtiğimiz günlerde yaptı basın açıklamasında İzmit Belediyesi’ne MHP İzmit İlçe Teşkilatı olarak 4.412.072,00 TL’lik borcun neden vatandaştan tahsil edilip İl özel idaresine aktarılmadığını sormuştu. Sonrasında Ünlü, “Yasal sürelerde aktarımı yapılmayan bu paradan yasal olarak kim nasıl sorumludur? Vergi Barışı sonrasında da bu borç büyüyerek devam etmiş midir?” diyerek sorular sormuştu.
 
‘AÇIKLAMA BEKLİYORUZ’
Belediye Başkan Yardımcılarından siyasi üslup ve görgüden yoksun açıklamalar yerine belgelere dayalı açıklamalar istediklerini söyleyen Dikmen, “İlçe başkanımız açıklamalarında, mesnetsiz ve dayanıksız konularla çamur at izi kalsın anlayışı gütmemekte, tamamen belge ve yasalara dayanarak konuların üzerine gitmektedir” dedi.
 
‘CEVAPLAR TUTARSIZ’
Aydın Ünlü’nün yaptığı açıklamalara yanıt veren Belediye Başkan yardımcılarının verdikleri cevapların tutarsız olduğunu vurgulayan Dikmen, “İbrahim Bulut, Filiz Ertürk ve Hüseyin Üzülmez’in verdikleri cevaplar tutarsız, olup biteni gizlemeye yönelik ve gerçeklerin altında ezilen cevaplar olmaktan öteye gidememektedir” dedi. İzmit Belediye Başkan yardımcılarında da belgeye dayalı açıklamalar istediklerini belirten Dikmen, “Onlardan da aynı yaklaşımla boş beyanlar yerine belgeye dayalı açıklamalarda bulunmalarını talep etmekteyiz” ifadelerini kullandı.

15 Ekim 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi! mask
Düğünde oynarken kalp krizi geçirdi!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR