Ailemiz Projesi, İzmit’te tanıtılacak

5 Mart Perşembe günü saat 13.30'da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte Aile Odaklı Medya İzleme ve Değerlendirme Projesi’nin tanıtı...

BÜYÜT

5 Mart Perşembe günü saat 13.30'da Yunus Emre Kültür Merkezi’nde düzenlenecek etkinlikte Aile Odaklı Medya İzleme ve Değerlendirme Projesi’nin tanıtımı yapılacak. Etkinliğin, özellikle son dönemde artan şiddet olayları ve bunda televizyon programlarının etkisinin tartışılması açısından önemli olduğu kaydedildi.

Ailemiz Projesi kapsamında kadınlara yönelik düzenlenen etkinlikte, Proje Koordinatörü ve İKADDER (İstanbul Kadın ve Kadın Kuruluşları Derneği ) Başkanı Funda Akyol televizyon programları ile ilgili kamuoyu yoklaması, medyanın aile bireyleri üzerinde etkileri, RTÜK Yayın İlkeleri, projenin amacı, projede işbirliği yapılan kurumlar, projeye katılım prosedürleri hakkında bilgilendirmede bulunacak.

 

İZMİT BELEDİYESİ DESTEKLİYOR

Bilinçli medya izleyicisi oranını artırmak, toplumun taraflarını temsil eden sivil bir inisiyatif oluşturmak, bireylerin ilgili kişi, kurum, kuruluşlara yayınlarla ilgili olumlu, olumsuz tepkilerini göstermelerinde rehberlik etmek, böylece öncelikle çocuklar olmak üzere aile kurumunu korumak, desteklemek ve değer kaybını önlemek amacıyla hazırlanarak uygulamaya geçirilen Aile Odaklı Medya İzleme ve Değerlendirme Projesi’nin İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan tarafından da desteklendiği kaydedildi.

02 Mart 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR