Bekirpaşa atağa kalktı

AYDIN 4. KEZ SEÇİLDİ 5 Haziran 2016 Pazar günü yapılan 14.Olağan genel kurul sonrasında dördüncü kez Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Ba...

AYDIN 4. KEZ SEÇİLDİ

5 Haziran 2016 Pazar günü yapılan 14.Olağan genel kurul sonrasında dördüncü kez Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Başkanlığına seçilen Murat Aydın ve yönetim kurulunu, önceki gün Bekirpaşa bölgesinde bulunan kulüp başkanları ve yöneticileri makamında ziyaret etti başarılar diledi.

AYDIN TEŞEKKÜR ETTİ

Murat Aydın ve yönetim kurulunu ziyaret eden Bekirpaşa bölgesindeki kulüp başkanları ve yöneticileri de nezaket ziyaretinde bulundu. Yeni görevlerinde bundan sonra başarılar diledi. KASKF yönetim kurulu üyeleri Mithat Ağa ve Yalçın Gül hazır bulundu. Ziyaret esnasında spor konulu sohbetler, Başaranspor kulübüne destekler, aynı zamanda gelen haberlere göre, Başaranspor’un lige katılıp, katılmayacağı konularında bilgi aktarımı yapıldı. Murat Aydın “Bizi bu olay üzer. Onun için herkesin görevini en iyi şekilde yapması gerekir. Başaranspor’un Lig’e katılması, yeni sezonda kulüplerin ihtiyaçları, kulüplerin temel sorunları ve sportif faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunduk” dedi. Başkan Murat Aydın bu ziyarete gelen Bekirpaşa kulüpleri Başkanlarına sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN SABRİ YILDIZ AYDINA FORMA HEDİYE ETTİ

Bekirdere Spor Kulüp Başkanı Sabri Yıldız, Yeşilova Spor Kulüp Başkanı Ali Gürdal, Başkan yardımcısı Mehmet Şar, Mert Spor Kulüp Başkanı Ali Kurt,  Mertspor yönetim kurulu üyeleri Yaşar Çelik, Turgay Çoban, Tolga Çoban, Ömer Gündoğdu, Başaranspor yönetim kurulu üyesi Ersin Karaş, MAP Kavaklı Spor Kulüp Başkanı Elez Yılmaz, Üçyoldoğuspor Spor Kulüp Başkanı Agim Deşat ve 2.Başkan İmran Çetin, Map Şener Spor Kulüp Başkanı Necdet Ormancı, Yuvam İzmit Spor Kulüp Başkanı Vehbi Engin katıldı. Bekirpaşa kulüp yöneticileri bir hafta içinde bir kez daha toplanma kararı aldı.

21 Haziran 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR