MHP İzmit’i hedefi 70 bin

MHP İzmit İlçe Teşkilatı, bu sabah saatlerinde Belsa Plaza’da bulunan Sketch Kafe’de mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. İzmit ilçe başkanı Kaan...

MHP İzmit İlçe Teşkilatı, bu sabah saatlerinde Belsa Plaza’da bulunan Sketch Kafe’de mahalle temsilcileriyle bir araya geldi. İzmit ilçe başkanı Kaan Dilmen’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya il başkanı Aydın Ünlü, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve mahalle temsilcileri katıldı. Kahvaltının ardından ise 7 Haziran’da yapılacak seçimler öncesinde devam eden çalışmalar değerlendirildi.

 

HEDEF 70 BİN OY

İzmit ilçe başkanı Kaan Dilmen, her ülkücüye önemli görevler düştüğünü ifade ederek, “Bu ilk buluşmamız ama son olmayacak. Seçimlere kadar uyku orucu tutmaya devam edeceğiz. Mahalle başkanlarımıza çok iş düşüyor. Hedefimizi en az 70 bin oy olarak belirledik. İnanan bir ekibiz ve inanmak başarmanın yarısıdır. Hiç birimiz tek başımıza bir şeyi değiştiremeyiz ancak birlik beraberlik olursak yapamayacağımız şey yok” dedi.

 

HEPİMİZ ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Daha sonra söz alan il başkanı Aydın Ünlü ise, Etkili Sandık Gönüllüsü çalışmasının öneminden bahsetti ve “Mahalle başkanları olmadan bu proje bir işe yaramaz. Herkes, tek başına değil, ailesiyle, yakın çevresiyle birlikte çalışacak. İzmit’te hedefimiz 70 bin oy. Kocaeli’de ise 400 bin oy hedefimiz var. ESG’yi tamamlarsak bu oyu alırız. Hepimiz çok çalışacağız ve herkes adı gibi emin olsun ki bunun karşılığını alacağız” dedi.

12 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR