Anadolu Ajansı Doğan’ı ziyaret etti

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde düzenlenen "Anadolu Ajansı ve Yeni Nes...

BÜYÜT

Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk, Kocaeli Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde düzenlenen "Anadolu Ajansı ve Yeni Nesil Gazetecilik" konferansı sonrasında İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette basın ve siyaset dünyasına dair fikir alışverişinde bulunan ikili geçmiş yıllardaki anılarından da konuştular.

YAPTIKLARI YAPACAKLARININ TEMİNATI
Anadolu Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kemal Öztürk’ü uzun süredir tanıdığını ve kendisinin büyük işler başaracak donanımda genç bir yönetici olduğuna yürekten inandığını söyleyen Başkan Doğan “ Kemal Bey idealist ve son derece azimli bir yönetici. Anadolu Ajansı’nı kısa sürede bambaşka bir seviyeye, uluslararası bir konuma getirdi. Sadece ulusal düzeyde haber akışı olan ajans sayesinde 5 dilde haber akışı sağlıyor. Ben yaptıklarını yapacaklarının teminatı olarak görüyorum. Kendisine ve Anadolu Ajansı çalışanlarına başarılar diliyorum” dedi.

DOĞAN HİZMET AŞIĞIDIR
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın başarılı milletvekilliği sürecini yakından bildiğini ifade eden Kemal Öztürk, “ Başkanımızın belediye başkanlığı sürecindeki çalışmalarını ve başarılarını Ajansımızın haberleri ile takip ediyoruz. Başkanımız ileri görüşlü ve çalışkan bir kişi, bir hizmet aşığıdır. Kendisini yeniden gördüğüm için çok mutlu oldum” dedi.

10 Nisan 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR