Kültür Okulları hızla yükseliyor

35 yıllık eğitim tecrübesini ‘Kocaeli Kültür Okulları’ ile taçlandırdıklarını ifade eden Ali Aydemir “Kocaeli’nin en modern okulunu inşa ediyoruz. Fi...

35 yıllık eğitim tecrübesini ‘Kocaeli Kültür Okulları’ ile taçlandırdıklarını ifade eden Ali Aydemir “Kocaeli’nin en modern okulunu inşa ediyoruz. Fiziki ve teknik olarak en önemli hedefimiz disiplinli bir okul ve kaliteli eğitim” diye konuştu.

35 yıllık eğitimci Ali Aydemir’in sahibi olduğu okul inşaatı, Başiskele Karşıyaka Mahallesi Denizdibi Mevkii Okul Sokakta hızla yükseliyor.

Ali Aydemir, amaçlarının geleceğimizin yarınları olan minik yavrularımıza güvenli ve sıcak bir ortamda, kaliteli bir eğitimin yanı sıra, çeşitli zeka ve yetenek gelişimini sağlayan branş derslerinin uzman öğretmenler tarafından vermek olduğunu belirtti.


4’ü anaokulu, 12’si ilkokul, 13’ü ortaokul, 13’ü Anadolu Lisesi olmak üzere toplam 42 derslikte faaliyet gösterecek okul 2015-2016 eğitim-öğretim yılına yetişecek.

Okulda hazırlanan spor kompleksinde spor salonu, yüzme havuzu, buz pateni, fitness salonu, jimnastik salonunun yanı sıra 3B dersliği, fizik, kimya, biyoloji ve fen laboratuarları ile drama,müzik,resim,satranç derslikleri bulunuyor.

Kültür Okullarında eğitim tüm sınıflarda akıllı tahta ile verilecek. 9.500 metre kare kapalı alanı ve 5.000 metre kare bahçe alanı ile ideal bir eğitim olanağı sunan eden okulda, 450 kişilik konferans salonu ve 600 kişilik yemekhane bulunuyor.

Kültür okulları yöneticileri 2015-2016 eğitim yılı için ön kayıt almaya başladıklarını bildirdiler. Detaylı bilgi için (0 262) 324 24 25 – (0 262) 331 64 64 numaralı telefonlardan bil alınabilir.

30 Mart 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR