Krosçulardan Karabalık’a ziyaret

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, kros il birincisi olan Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencilerini konuk etti. Erkekler ve...

BÜYÜT

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık, kros il birincisi olan Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi öğrencilerini konuk etti. Erkekler ve bayanlar kategorisinde birinci olan gençler 9 Mart 2011 tarihinde Kütahya’da yapılacak kros bölge şampiyonası öncesi Başkan Karabalık’a yeni şampiyonluk sözü verdiler.

Hayrettin Gürsoy Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Okul Müdürü Ergin Aktop, beraberinde beden eğitimi öğretmenleri Fuat Çam ve Levent Azazi, sporcu gençler Gizem Atmaca, Sinem Şerit, Bahar Türkyılmaz, Elif Özmen, Eylem Şiner, Şerife Mutlu ile Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık’ı makamında ziyaret etti. Müdür Aktop, 16-17 Şubat 2011 tarihinde Derince Çenedere mevkiinde yapılan okullararası gençler kros yarışmalarında kazandıkları bay ve bayan il birinciliği kupalarını başkana hediye ettiler. Kendilerine her zaman destek olan Başkan Karabalık’a, teşekkür eden Müdür Aktop, hedeflerinin 9 Mart 2011 tarihinde Kütahya’da yapılacak olan bölge şampiyonasında da birincilik olduğunu açıkladı.

KROSÇU ÖĞRENCİLER GELECEĞE IŞIK TUTUYOR
Kartepe’yi başarıyla temsil eden ve elde ettikleri başarılarla ilçenin tanıtımında önemli rol üstlenen gençleri ve okul idaresini tebrik eden Başkan Karabalık, “Öğrencilerimizin geleceğine ışık tutacak farklı branşlarda eğitim kurumları açtık. Onların sıcak eğitim yuvalarında spor salonları ve çeşitli spor aktivasyonlarını yapacakları donatıların sağlanması için Büyükşehir Belediyesi ile koordineli çalışmalar yapmaktayız. Bunun yanı sıra belediyecilik hizmetleri ile ilçeye önemli yatırımlar sağladık. Bunların temelinde hep geleceğimizin teminatı çocuklarımız yatmaktadır. Öğrencilerimizin bunun karşılığında çeşitli platformlarda, katıldıkları yarışmalarda elde ettikleri başarılar bizleri de mutlu etmektedir. Bu başarılarda pay sahibi olma adına çocuklarımıza en iyi geleceği hazırlama adına çalışmalarımızı daha büyük bir şevkle devam ettireceğiz” dedi.

04 Mart 2011 Kocaeli- Asayiş


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR